Co obejrzeć na Prime Video, Apple TV Plus i SkyShowtime w weekend 1-3 grudnia 2023 roku

Gary Oldman wraca ze swoim oddziałem wyrzutków, by ratować sytuację. To jednak nie wszystko, co warto obejrzeć w ten weekend.

news
Edyta Jastrzębska 30 listopada 2023
2
Źrodło fot. Lady Bird, Greta Gerwig, A24, 2017 / Kulawe konie, Apple TV+, 2022 / La La Land, Damien Chazelle, Lionsgate, 2016
i

Lubicie oglądać kreacje Gary'ego Oldmana? A może szykujecie się do świątecznych seansów? Mamy dla Was listę pełną naprawdę ciekawych nowości, z którymi warto będzie spędzić pierwszy weekend grudnia. Są na niej nie tylko świeżutkie tytuły, lecz również te nieco starsze, które można sobie odświeżyć lub może nawet dopiero poznać? Wszystkie te produkcje oraz wiele innych możecie obejrzeć na Prime Video, Apple TV+ i SkyShowtime w weekend 1-3 grudnia 2023 roku.

La La Land – Prime Video

Co to: musical

Od kiedy dostępny na platformie: 23 listopada

Rok premiery: 2016

Przebój 2016 roku, w którym w głównych rolach wystąpili Emma Stone i Ryan Gosling. Musical zabiera widzów do Los Angeles, by pokazać romantyczną historię, w której jazzowy pianista zakochuje się w początkującej aktorce. Film w reżyserii Damiena Chazelle’a doczekał się nominacji do Oscara, a także zebrał wiele świetnych recenzji, dlatego z całą pewnością warto zapoznać się z tą produkcją.

Film La La Land obejrzysz na Amazon Prime Video.

Kulawe konie: 3. sezon (Slow Horses) – Apple TV+

Co to: serial dramatyczny

Od kiedy dostępny na platformie: 22 listopada

Rok premiery: 2022

To już trzeci sezon świetnego serialu z Garym Oldmanem. Mroczny, ale zabawny dramat szpiegowski opowiada o grupie agentów brytyjskiego wywiadu, którzy są traktowani jak czarne owce MI5. W nowych odcinkach pewien łącznik w Stambule grozi ujawnieniem sekretu agencji, a Jackson i jego grupa zostają wplątani w spisek, który może zagrozić nawet Służbom Specjalnym.

Serial Kulawe konie obejrzysz na Apple TV+.

Lady Bird – SkyShowtime

Co to: film dramatyczny

Od kiedy dostępny na platformie: 23 listopada

Rok premiery: 2017

Greta Gerwig w tym roku zasłynęła filmem Barbie, ale w 2017 roku nakręciła inny dobrze przyjęty obraz – Lady Bird z Saoirse Ronan. To historia młodej, zbuntowanej dziewczyny, która uczy się w katolickim liceum. My jako widzowie będziemy towarzyszyć jej przez rok życia. Jeśli więc ktoś jest fanem produkcji komediowo-dramatycznych, to polecamy mu Lady Bird.

Film Lady Bird obejrzysz na SkyShowtime.

Porachunki (Lock, Stock and Two Smoking Barrels) – Prime Video

Co to: komedia kryminalna

Od kiedy dostępny na platformie: 23 listopada

Rok premiery: 1998

Guy Ritchie w swoim najlepszym wydaniu, czyli gangsterskim. To jeden tych brytyjskich filmów, które wymienia się w pierwszej kolejności, gdy ktoś zaczyna interesować się produkcjami kryminalnymi z tego kraju. A o czym tak właściwie opowiada? To historia planu czwórki przyjaciół, którzy zamierzają ograć w karty potężnego gangstera, by zgarnąć jego pieniądze.

Film Porachunki obejrzysz na Amazon Prime Video.

Przetrwać święta (Surviving Christmas) – SkyShowtime

Co to: film komediowy

Do kiedy dostępny na platformie: 11 listopada

Rok premiery: 2004

Ben Affleck w świątecznej komedii, którą pewnie zna wielu. W grudniu nie trudno trafić na nią w telewizji i zawsze dobrze się ją ogląda. Teraz można sięgnąć po ten film także w streamingu w dowolnej chwili. Tym, którzy nie kojarzą tej bożonarodzeniowej produkcji, przybliżamy fabułę. Tegorocznym życzeniem samotnego milionera jest spędzenie rodzinnych świąt. W związku z tym wybiera się do domu, w którym dorastał, i płaci mieszkającej tam rodzinie za to, by udawali jego bliskich i spędzili z nim Boże Narodzenie.

Film Przetrwać święta obejrzysz na SkyShowtime.

Ten materiał nie jest artykułem sponsorowanym. Jego treść jest autorska i powstała bez wpływów z zewnątrz. Część odnośników w materiale to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych dodatkowych kosztów, a jednocześnie wspierasz pracę naszej redakcji. Dziękujemy!

Edyta Jastrzębska

Edyta Jastrzębska

Absolwentka dziennikarstwa i komunikacji społecznej oraz kulturoznawstwa. W GRYOnline.pl zaczynała jako jeden z newsmanów w dziale filmowym, obecnie dogląda newsroomu filmowego, gdzie zajmuje się również korektą. Świetnie odnajduje się w tematyce filmowo-serialowej zarówno tej osadzonej w rzeczywistości, jak i w fantastyce. Na bieżąco śledzi branżowe trendy, jednak w wolnym czasie najchętniej sięga po tytuły mniej znane. Z popularnymi zaś ma skomplikowaną relację, przez co do wielu przekonuje się dopiero, gdy szum wokół nich ucichnie. Wieczory uwielbia spędzać nie tylko przy filmach, serialach, książkach oraz grach wideo, ale też przy RPG-ach tekstowych, w których siedzi od kilkunastu lat.

O czym jest Nowa konstelacja, dostępny na Apple TV+ intrygujący thriller sci-fi?

O czym jest Nowa konstelacja, dostępny na Apple TV+ intrygujący thriller sci-fi?

Gdzie obejrzeć serial Shogun i kiedy pojawią się kolejne odcinki?

Gdzie obejrzeć serial Shogun i kiedy pojawią się kolejne odcinki?

Świetne anime Great Pretender doczekało się sequela. Gdzie obejrzeć Razbliuto?

Świetne anime Great Pretender doczekało się sequela. Gdzie obejrzeć Razbliuto?

Recenzje Constellation. Apple TV Plus ma kolejny wciągający serial sci-fi z dobrym wynikiem na Rotten Tomatoes

Recenzje Constellation. Apple TV Plus ma kolejny wciągający serial sci-fi z dobrym wynikiem na Rotten Tomatoes

Gdzie obejrzeć aktorski film Avatar: The Last Airbender?

Gdzie obejrzeć aktorski film Avatar: The Last Airbender?