Co obejrzeć na Prime Video, Apple TV Plus i SkyShowtime w weekend 10-12 listopada 2023 roku

For All Mankind wraca po raz czwarty. Jednak jeśli sci-fi to nie Wasze klimaty, to wśród nowości znajdziecie kilka innych tytułów, które będzie warto obejrzeć w ten weekend.

news
Edyta Jastrzębska 9 listopada 2023
1
Źrodło fot. Cały ten seks, Tomasz Mandes, Amazon Prime Video, 2023 / For All Mankind, Ronald D. Moore, Matt Wolpert i Ben Nedivi, Apple TV+ / Xena: Wojownicza księżniczka, John Schulian i Robert Tapert, Universal Television, 1995
i

W tym tygodniu debiutuje już czwarty sezon przeboju science fiction, który przedstawia alternatywną rzeczywistość. Poza tym wśród nowości znajdziemy polską komedię romantyczną wyprodukowaną przez jednego z gigantów streamingowych, a i znajdzie się szansa na niezwykły powrót do przeszłości w towarzystwie wojowniczej księżniczki. Wszystkie te produkcje oraz wiele innych możecie obejrzeć na Prime Video, Apple TV+ i SkyShowtime w weekend 10-12 listopada 2023 roku.

Cały ten seks – Prime Video

Co to: serial akcji

Od kiedy dostępny na platformie: 10 listopada

Rok premiery: 2023

Polska komedia romantyczna od Amazon Prime Video. To jedna z na razie niewielu oryginalnych produkcji z naszego kraju dla owej platformy, będąca filmem o sześciu zwyczajnych parach i ich szalonych fantazjach. Bohaterowie rozważają, kiedy mogą podzielić się nimi ze swoimi partnerami, jednocześnie zastanawiając się nad tym, czy nie zostaną źle odebrani z uwagi na swoje upodobania.

Film Cały ten seks obejrzysz na Amazon Prime Video.

For All Mankind: 4. sezon – Apple TV+

Co to: serial sci-fi

Od kiedy dostępny na platformie: 10 listopada

Rok premiery: 2019

To początek nowego milenium, gdy akcja serialu przenosi nas osiem lat do przodu względem trzeciego sezonu. Happy Valley szybko rozszerzyła swój zasięg na Marsie, zmieniając danych wrogów w partnerów. I choć współpraca na razie układa się dobrze, da się wyczuć rosnące napięcia między mieszkańcami rozległej bazy międzynarodowej, które mogą zniszczyć wszystko, nad czym bohaterowie razem pracują.

Serial For All Mankind obejrzysz na Apple TV+.

Xena: Wojownicza księżniczka (Xena: Warrior Princess) – SkyShowtime

Co to: serial dramatyczny

Od kiedy dostępny na platformie: 1 listopada

Rok premiery: 2023

Wielu z nas w młodości oglądało w telewizji razem z rodzicami przygody Herkulesa i Xeny. A więc co powiecie na mały powrót do przeszłości i przypomnienie sobie historii wojowniczej księżniczki? SkyShowtime Wam to umożliwi, ponieważ wraz z początkiem miesiąca produkcja z Lucy Lawless w roli głównej dołączyła do biblioteki serwisu.

Serial Xena: Wojownicza księżniczka obejrzysz na SkyShowtime.

Bodies Bodies Bodies – Prime Video

Co to: film grozy

Od kiedy dostępny na platformie: 7 listopada

Rok premiery: 2022

Komediowy horror z ubiegłego roku, w którym śledzimy losy grupy bogatych dwudziestokilkulatków, planujących imprezę w rodzinnej rezydencji za miastem. Zabawa towarzyska zamienia się tu w śmiertelną, gdzie fałszywi przyjaciele wbijają sobie noże w plecy. Ta jedna impreza potoczyła się w bardzo nieciekawym kierunku.

Film Bodies Bodies Bodies obejrzysz na Amazon Prime Video.

Ghost in the Shell – SkyShowtime

Co to: serial komediowy

Do kiedy dostępny na platformie: 13 listopada

Rok premiery: 2023

Genialne cyberpunkowe anime. Śledzimy w nim policjantkę-cyborga, która ze swoim partnerem poluje na tajemniczego i potężnego hakera, zwanego Władcą marionetek. Film z 1995 roku zdążył już zyskać miano kultowego i często jest wymieniany wśród czołowych oraz przełomowych produkcji z gatunku science fiction. Zatem zdecydowanie warto nadrobić ten tytuł, zanim zniknie z oferty SkyShowtime.

Film Ghost in the Shell obejrzysz na SkyShowtime.

Ten materiał nie jest artykułem sponsorowanym. Jego treść jest autorska i powstała bez wpływów z zewnątrz. Część odnośników w materiale to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych dodatkowych kosztów, a jednocześnie wspierasz pracę naszej redakcji. Dziękujemy!

Edyta Jastrzębska

Edyta Jastrzębska

Absolwentka dziennikarstwa i komunikacji społecznej oraz kulturoznawstwa, od początku kariery związana z GRYOnline.pl. Zaczynała jako jeden z newsmanów w dziale filmowym, obecnie dogląda newsroomu filmowego, gdzie zajmuje się również korektą. Świetnie odnajduje się w tematyce filmowo-serialowej zarówno tej osadzonej w rzeczywistości, jak i w fantastyce. Na bieżąco śledzi branżowe trendy, jednak w wolnym czasie najchętniej sięga po tytuły mniej znane. Z popularnymi zaś ma skomplikowaną relację, przez co do wielu przekonuje się dopiero, gdy szum wokół nich ucichnie. Wieczory uwielbia spędzać nie tylko przy filmach, serialach, książkach, a nawet grach wideo, ale też przy RPG-ach tekstowych, w których siedzi od kilkunastu lat.

Na Netflixie obejrzysz intensywny thriller od twórcy Mr. Robot. To 140 minut paniki wywołanej przez koniec świata

Na Netflixie obejrzysz intensywny thriller od twórcy Mr. Robot. To 140 minut paniki wywołanej przez koniec świata

Kogo Chris Hemsworth zagrał w Furiosie? Wyjaśniamy, kim jest Dementus

Kogo Chris Hemsworth zagrał w Furiosie? Wyjaśniamy, kim jest Dementus

Rebel Moon zadebiutuje wcześniej. O której godzinie trafi na Netflixa?

Rebel Moon zadebiutuje wcześniej. O której godzinie trafi na Netflixa?

Pan i pani Smith wracają. Zobacz nową parę szpiegów na zwiastunie serialu Prime Video

Pan i pani Smith wracają. Zobacz nową parę szpiegów na zwiastunie serialu Prime Video

Fool Me Once Netflixa na pierwszym zwiastunie. Tak prezentuje się adaptacja kryminału Harlana Cobena

Fool Me Once Netflixa na pierwszym zwiastunie. Tak prezentuje się adaptacja kryminału Harlana Cobena