Filmomaniak.pl Newsroom Filmy Seriale Obsada Netflix HBO Amazon Disney+ TvFilmy

Bodies Bodies Bodies

Film premiera: 05.08.2022

Bodies Bodies Bodies opowiada o perypetiach grupy bogatych dwudziestoparolatków, którzy organizują imprezę z okazji zbliżającego się huraganu. Niestety, zabawa szybko staje się niezwykle niebezpieczna. czytaj więcej

Film: Bodies Bodies Bodies

Bodies Bodies Bodies opowiada o perypetiach grupy bogatych dwudziestoparolatków, którzy organizują imprezę z okazji zbliżającego się huraganu. Niestety, zabawa szybko staje się niezwykle niebezpieczna. Produkcja łączy elementy komedii, horroru i thrillera.

Bodies Bodies Bodies to wyreżyserowany przez Halinę Reijn (aktorka znana m.in. z Walkirii) thriller z elementami komedii i horroru. Grupa bogatych dwudziestoparolatków postanawia urządzić imprezę z okazji nadchodzącego huraganu. Organizują ją w okazałej posiadłości na prowincji. Aby zabić nudę, postanawiają rozpocząć zabawę o nazwie Bodies Bodies Bodies. Szybko zamienia się ona w niebezpieczną rozgrywkę. W produkcji wystąpili między innymi Pete Davidson (David), Lee Pac (Greg), Amandla Stenberg (Sophie), Rachel Sennott (Alice), Chase Sui Wonders (Emma) oraz Myha'la Herrold (Jordan).

Zobacz zwiastun

Filmomaniak.pl

Codzienne newsy o filmach i serialach.