Co obejrzeć na Netflix, HBO Max i Disney Plus w weekend 29-31 grudnia 2023 roku

Chwila oddechu na koniec roku. Choć nie ma tak wielu nowości, to wciąż będzie co oglądać na zakończenie 2023 roku.

news
Edyta Jastrzębska 28 grudnia 2023
2
Źrodło fot. Kolejny film o Boracie, Jason Woliner, Four by Two Films, 2020 / Berlin, Alex Pina, Netflix, 2023 / Doctor Who: Kościół na Ruby Road, Mark Tonderai, BBCOne, 2023
i

Jeśli jesteście fanami Domu z papieru, to na pewno ucieszy Was wiadomość o tym, że na Netfliksie już w tym tygodniu będzie można obejrzeć spin-off owego serialu. Wśród nowości znajdzie się też specjalny odcinek Doktora Who z najnowszym odtwórcą słynnego Doktora – Ncuti Gatwą. Wszystkie te filmy i seriale możecie obejrzeć na Netfliksie, HBO Max i Disney+ w weekend 29-31 grudnia 2023 roku.

Berlin – Netflix

Co to: serial kryminalny

Od kiedy dostępny na platformie: 29 grudnia

Rok premiery: 2023

Mamy tu jakichś fanów Domu z papieru? Jeśli tak, to Netflix przygotował dla nich prawdziwą gratkę na zakończenie roku – na platformie pojawi się serialowy prequel przeboju o największych napadach. Produkcja skupi się na jednej z lubianych postaci – Berlinie, który w Paryżu razem ze swoją ekipą planuje jeden z najambitniejszych skoków.

Serial Berlin obejrzysz na Netfliksie.

Kolejny film o Boracie (Borat: Subsequent Moviefilm) – HBO Max

Co to: film komediowy

Od kiedy dostępny na platformie: 26 grudnia

Rok premiery: 2020

Borat przed laty zrobił prawdziwą furorę, a teraz wraca, by odkupić swoje winy po tym, jak trafił do gułagu po niepowodzeniu swojej misji. Wyrusza więc do USA w towarzystwie kazachskiego ministra kultury i gwiazdy filmów dla dorosłych, szympansa Johnny'ego, z ważnym zadaniem – by zawalczyć o przychylność prezydenta Trumpa i sprawić, że Kazachstan znów stanie się wielki. Problem pojawia się, gdy wychodzi na jaw, że zamiast ważnej persony, w podróż zabrała się córka dziennikarza.

Kolejny film o Boracie obejrzysz na HBO Max.

Doctor Who: Kościoł na Ruby Road (Doctor Who: The Church on Ruby Road) – Disney+

Co to: odcinek specjalny serialu sci-fi

Od kiedy dostępny na platformie: 25 grudnia

Rok premiery: 2023

Wiele lat temu w Wigilię Bożego Narodzenia w śniegu porzucono dziecko. Dziś owe dziecko, Ruby Sunday, poznaje Doktora wraz z którym wyrusza w podróż, podczas której dowiaduje się o skradzionych dzieciach, goblinach, a być może także odkryje prawdę o swoich narodzinach. To przygoda z najnowszym Doktorem, granym przez Ncuti Gatwę.

Odcinek Doctor Who: Kościół na Ruby Road obejrzysz na Disney+. A tu przeczytasz naszą recenzję.

Świt żywych trupów (Dawn of the Dead) – HBO Max

Co to: film grozy

Od kiedy dostępny na platformie: 29 grudnia

Rok premiery: 2004

Zack Snyder jest ostatnio na fali, więc może warto zainteresować się jego inną, nieco starszą produkcją? W dodatku taką, którą stworzył we współpracy z Jamesem Gunnem? Chodzi o Świt żywych trupów z 2004 roku, będący remakiem produkcji George'a A. Romero z 1978 roku, od której różni się tylko detalami.

Film Świt żywych trupów obejrzysz na HBO Max.

Sekrety parków Disneya (Behind the Attraction) – Disney+

Co to: serial dokumentalny

Od kiedy dostępny na platformie: 27 grudnia

Rok premiery: 2021

Zanurz się w świat słynnych parków rozrywki Disneya. Poznaj historię popularnych atrakcji i kierunków podróży rodzin z całego świata, które pragną zabawić się wśród słynnych bohaterów na najbardziej szalonych kolejkach. Dowiedz się, jak zmieniały się te miejsca, które pomimo upływu czasu wciąż wprawiają w zachwyt i przyciągają kolejnych spragnionych wrażeń ludzi.

Serial Sekrety parków Disneya obejrzysz na Disney+.

Ten materiał nie jest artykułem sponsorowanym. Jego treść jest autorska i powstała bez wpływów z zewnątrz. Część odnośników w materiale to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych dodatkowych kosztów, a jednocześnie wspierasz pracę naszej redakcji. Dziękujemy!

Edyta Jastrzębska

Edyta Jastrzębska

Absolwentka dziennikarstwa i komunikacji społecznej oraz kulturoznawstwa. W GRYOnline.pl zaczynała jako jeden z newsmanów w dziale filmowym, obecnie dogląda newsroomu filmowego, gdzie zajmuje się również korektą. Świetnie odnajduje się w tematyce filmowo-serialowej zarówno tej osadzonej w rzeczywistości, jak i w fantastyce. Na bieżąco śledzi branżowe trendy, jednak w wolnym czasie najchętniej sięga po tytuły mniej znane. Z popularnymi zaś ma skomplikowaną relację, przez co do wielu przekonuje się dopiero, gdy szum wokół nich ucichnie. Wieczory uwielbia spędzać nie tylko przy filmach, serialach, książkach oraz grach wideo, ale też przy RPG-ach tekstowych, w których siedzi od kilkunastu lat.

Kiedy premiera Rebel Moon 2 na Netflixie?

Kiedy premiera Rebel Moon 2 na Netflixie?

Nowe zdjęcia Liama Hemswortha na nowo wzbudziły dyskusje o tym, czy aktor pasuje do roli Geralta

Nowe zdjęcia Liama Hemswortha na nowo wzbudziły dyskusje o tym, czy aktor pasuje do roli Geralta

Gdzie kręcono Fallouta? Lokacje z serialu Amazona

Gdzie kręcono Fallouta? Lokacje z serialu Amazona

Akademia pana Kleksa zmierza na Netflixa. Kiedy film będzie dostępny w streamingu?

Akademia pana Kleksa zmierza na Netflixa. Kiedy film będzie dostępny w streamingu?

Kiedy i gdzie Civil War trafi do streamingu?

Kiedy i gdzie Civil War trafi do streamingu?