Co obejrzeć na Netflix, HBO Max i Disney Plus w weekend 26-28 stycznia 2024 roku

Nadchodzący weekend dla miłośników domowych seansów zapowiada się niezwykle interesująco. Sprawdźcie, po jakie produkcje warto sięgnąć w trakcie nadchodzących dni.

news
Kamil "grim_reaper" Kleszyk 25 stycznia 2024
Źrodło fot. Władcy Wszechświata: Rewolucja, Kevin Smith, Netflix, 2024 / Griselda, Ingrid Escajeda, Netflix, 2024 / Naznaczony: Czerwone drzwi, Patrick Wilson, Blumhouse Productions, 2023
i

Weekend to nie tylko czas na tradycyjne domowe porządki i cotygodniowe zakupy, ale także moment, w którym mamy największą szansę na spędzenie kilku chwil na nadrobieniu zaległości w filmach i serialach. Aby oszczędzić Wam czasu na żmudne przeglądanie oferty programowej czołowych platform VOD, przygotowaliśmy listę produkcji, które w dniach 26-28 stycznia warto obejrzeć na Netfliksie, HBO Max oraz Disney+. Coś dla siebie znajdą nie tylko miłośnicy mocnych wrażeń, ale także komediowych klimatów.

Griselda – Netflix

Co to: serial biograficzny

Od kiedy dostępny na platformie: 25 stycznia

Rok premiery: 2024

Miniserial twórców Narcos i Narcos Mexico inspirowany jest historią Griseldy Blanco – niezwykle inteligentnej i ambitnej kolumbijskiej bizneswoman, która stworzyła jeden z najbardziej dochodowych karteli w dziejach. Rola Griseldy – kobiety, której bał się sam Pablo Escobar – przypadła Sofii Vergarze.

Serial Griselda obejrzysz na Netfliksie.

Naznaczony: Czerwone drzwi (Insidious: The Red Door) – HBO Max

Co to: horror

Od kiedy dostępny na platformie: 26 stycznia

Rok premiery: 2023

Horror w reżyserii Patricka Wilsona, stanowiącym piątą odsłonę popularnej serii Naznaczony. Głównymi bohaterami opowieści są Josh i Dalton Lambertowie. Gdy ten drugi zaczyna uczęszczać do college’u, oboje ponownie muszą zmierzyć się z przerażającą i mroczną przeszłością własnej rodziny.

Film Naznaczony: Czerwone drzwi obejrzysz na HBO Max.

Amerykański tata: 20. sezon (American Dad!) – Disney+

Co to: serial animowany dla dorosłych

Od kiedy dostępny na platformie: 24 stycznia

Rok premiery: 2023

Aż trudno uwierzyć, ale ten popularny serial animowany wraca już z dwudziestym sezonem. Mimo takiego wyniku, twórcy wciąż serwują fanom świeżą tematykę i masę dobrego humoru. Należy spodziewać się, że również i tym razem rodzinę Smithów czeka seria absurdalnych doświadczeń, które wypróbują ich zdolność do radzenia sobie w trudnych sytuacjach.

Serial Amerykański tata obejrzysz na Disney+.

Władcy Wszechświata: Rewolucja (Masters of the Universe: Revolution) – Netflix

Co to: serial animowany

Od kiedy dostępny na platformie: 25 stycznia

Rok premiery: 2024

Gdy książę Adam zmaga się z nowymi obowiązkami zmechanizowany Szkieletor, uzbrojony w moc matki, atakuje serce Eterni. Młody bohater musi wybierać pomiędzy berłem a mieczem i między życiem króla a mistrza. Natomiast nowa czarodziejka Teela szuka sekretu Wężowej Magii we mgle cytadeli, aby odbudować magiczne królestwo i pomóc He-Manowi powstrzymać największe zagrożenie, przed jakim kiedykolwiek stanęła Eternia – powrotem Hordaka, bezwzględnego przywódcy Imperium Hordy.

Serial Władcy Wszechświata: Rewolucja obejrzysz na Netfliksie.

Tajemnica Brokeback Mountain (Brokeback Mountain) – HBO Max

Co to: melodramat

Od kiedy dostępny na platformie: 18 stycznia

Rok premiery: 2005

Świat Ennisa Del Mara (Heath Ledger) i Jacka Twista (Jake Gyllenhaal) wypełnia nieznośna monotonia. W życiu obu bohaterów zostało już z góry ustalone – mają znaleźć stałe zajęcie, ożenić się i założyć rodzinę. Bohaterów prześladuje jednak pragnienie czegoś, co trudno im nawet określić. Gdy ich nowy pracodawca Joe Acquirre (Randy Quaid) wysyła ich do pracy na majestatyczne wzgórze Brokeback, między mężczyznami nawiązuje się głębokie uczucie. Produkcja z 2005 roku otrzymała trzy statuetki Oscara i po dziś dzień uważana jest za jeden z najlepszych filmów w historii.

Film Tajemnica Brokeback Mountain obejrzysz na HBO Max.

Ten materiał nie jest artykułem sponsorowanym. Jego treść jest autorska i powstała bez wpływów z zewnątrz. Część odnośników w materiale to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych dodatkowych kosztów, a jednocześnie wspierasz pracę naszej redakcji. Dziękujemy!

Kamil "grim_reaper" Kleszyk

Kamil "grim_reaper" Kleszyk

Na łamach GRYOnline.pl ima się różnorodnych tematyk. Możecie się zatem spodziewać od niego zarówno newsa o symulatorze rolnictwa, jak i tekstu o wpływie procesu Johnnego Deppa na przyszłość Piratów z Karaibów. Introwertyk z powołania. Od dziecka czuł bliższy związek z humanizmem niż naukami ścisłymi. Gdy po latach nauki przyszedł czas stagnacji, wolał nazywać to „szukaniem życiowego celu”. W końcu postanowił zawalczyć o lepszą przyszłość, co zaprowadziło go do miejsca, w którym jest dzisiaj.

Akademia pana Kleksa zmierza na Netflixa. Kiedy film będzie dostępny w streamingu?

Akademia pana Kleksa zmierza na Netflixa. Kiedy film będzie dostępny w streamingu?

Kiedy i gdzie Civil War trafi do streamingu?

Kiedy i gdzie Civil War trafi do streamingu?

Kiedy Wiedźmin 4 będzie na Netflixie?

Kiedy Wiedźmin 4 będzie na Netflixie?

Najlepsze komedie 2024, nasze top 10

Najlepsze komedie 2024, nasze top 10

Czy 3. sezon Tokyo Vice powstanie? Twórcy serialu HBO komentują kwestię kontynuacji

Czy 3. sezon Tokyo Vice powstanie? Twórcy serialu HBO komentują kwestię kontynuacji