Co obejrzeć na Netflix, HBO Max i Disney Plus w weekend 23-25 czerwca 2023 roku

A może czas na weekend grozy? W tym tygodniu do streamingu trafi Martwe zło: Przebudzenie, którym warto się zainteresować. Nie jest to jednak jedyna interesująca nowość. Zobaczcie, co obejrzeć.

news
Edyta Jastrzębska 22 czerwca 2023
1
Źrodło fot. Wyspa czaszki, Brian Duffield, Netflix, 2023/ Martwe zło: Przebudzenie, Lee Cronin,, Warner Bros. Pictures, 2023 / I tak po prostu..., Darren Star, HBO Max, 2021
i

W tym tygodniu fani MonsterVerse mogą powrócić na Wyspę Czaszki, gdzie żyje między innymi sam Kong. Poza tym miłośnicy Carrie Bradshaw będą mieli okazję poznać dalsze losy bohaterki i jej przyjaciółek, a ci, którzy lubią się bać, zdecydowanie powinni zainteresować się jednym z najstraszniejszych horrorów tego roku, który wreszcie trafi do streamingu. Te produkcje oraz wiele innych możecie obejrzeć na Netfliksie, HBO Max i Disney+ w weekend 23-25 czerwca 2023 roku.

Wyspa czaszki (Skull Island) – Netflix

Co to: serial animowany dla dorosłych

Od kiedy dostępny na platformie: 23 czerwca

Rok premiery: 2023

To anime zabierze Was w ekscytująca podróż wraz z grupą życzliwych odkrywców, którzy uratują z wód oceanu Annę. Są jednak nieświadomi tego, że ten akt heroizmu zabierze ich na zdradziecką Wyspę Czaszki. To tajemnicze miejsce jest domem wielu dziwacznych stworzeń i przerażających potworów, w tym jednego z potężnych tytanów – samego Konga.

Serial Wyspa czaszki obejrzysz na Netfliksie.

Martwe zło: Przebudzenie (Evil Dead Rise) – HBO Max

Co to: film grozy

Od kiedy dostępny na platformie: 23 czerwca

Rok premiery: 2023

To niewiarygodna historia dwóch zwaśnionych sióstr, których ponowne spotkanie zostaje przerwane przez pojawienie się opętujących ludzkie ciała demonów. Rzucone w wir walki o przetrwanie z niepowstrzymanymi siłami, muszą stawić czoła najkoszmarniejszej wersji rodziny, jaką można sobie wyobrazić.

Film Martwe zło: Przebudzenie obejrzysz na HBO Max.

Tajna inwazja (Secret Invasion) – Disney+

Co to: serial sci-fi

Od kiedy dostępny na platformie: 21 czerwca

Rok premiery: 2023

Akcja owego serialu rozgrywa się we współczesnym MCU. Nick Fury odkrywa sekretny plan inwazji na Ziemię zmiennokształtnych Skrulli. Łączy więc siły ze swoimi sojusznikami, Everettem Rossem, Marią Hill i Skrullem Talosem, który ułożył sobie życie na Ziemi. Muszą ścigać się z czasem, aby udaremnić inwazję Skrulli i ocalić ludzkość.

Serial Tajna inwazja obejrzysz na Disney+.

Przez moje okno: Rozdzieleni (Through My Window: Across the Sea) – Netflix

Co to: film dramatyczny

Od kiedy dostępny na platformie: 23 czerwca

Rok premiery: 2023

Sequel filmu z 2022 roku. Ares i Raquel zmuszeni są do życia w związku na odległość po tym, jak on wyjechał na studia do Sztokholmu. Niestety utrzymanie tej relacji jest trudniejsze, niż się spodziewali. Latem, gdy wreszcie będą mogli spotkać się ponownie, długa rozłąka i ludzie, których poznali w jej trakcie, rzucą wyzwanie temu, co uważali za nierozerwalną więź.

Film Przez moje okno: Rozdzieleni obejrzysz na Netfliksie.

I tak po prostu…: 2. sezon (And Just Like That...) – HBO Max

Co to: serial dramatyczny

Od kiedy dostępny na platformie: 22 czerwca

Rok premiery: 2021

W poprzednim sezonie po śmierci Mr Biga Carrie zaczęła nowe życie, decydując się między innymi na stworzenie podcastu. Tymczasem Charlotte wspierała swoje niebinarne dziecko, natomiast Miranda odkrywa swoją queerową seksualność u boku Che Diez. A co znanym bohaterkom przyniosą nowe odcinki? Z pewnością możemy spodziewać się zwrotów akcji i licznych zawirowań w życiach kobiet.

Serial I tak po prostu… obejrzysz na HBO Max.

Ten materiał nie jest artykułem sponsorowanym. Jego treść jest autorska i powstała bez wpływów z zewnątrz. Część odnośników w materiale to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych dodatkowych kosztów, a jednocześnie wspierasz pracę naszej redakcji. Dziękujemy!

Edyta Jastrzębska

Edyta Jastrzębska

Absolwentka dziennikarstwa i komunikacji społecznej oraz kulturoznawstwa. W GRYOnline.pl zaczynała jako jeden z newsmanów w dziale filmowym, obecnie dogląda newsroomu filmowego, gdzie zajmuje się również korektą. Świetnie odnajduje się w tematyce filmowo-serialowej zarówno tej osadzonej w rzeczywistości, jak i w fantastyce. Na bieżąco śledzi branżowe trendy, jednak w wolnym czasie najchętniej sięga po tytuły mniej znane. Z popularnymi zaś ma skomplikowaną relację, przez co do wielu przekonuje się dopiero, gdy szum wokół nich ucichnie. Wieczory uwielbia spędzać nie tylko przy filmach, serialach, książkach oraz grach wideo, ale też przy RPG-ach tekstowych, w których siedzi od kilkunastu lat.

Ród smoka - ile będzie łącznie sezonów serialu HBO?

Ród smoka - ile będzie łącznie sezonów serialu HBO?

Godzilla i Kong: Nowe imperium trafiło do streamingu. Wiemy, gdzie obejrzeć tę produkcję

Godzilla i Kong: Nowe imperium trafiło do streamingu. Wiemy, gdzie obejrzeć tę produkcję

Ile odcinków ma 2. sezon Rodu smoka i kiedy pojawią się kolejne epizody?

Ile odcinków ma 2. sezon Rodu smoka i kiedy pojawią się kolejne epizody?

W głowie się nie mieści 1 - gdzie obejrzeć online animację Disneya z 2015 roku?

W głowie się nie mieści 1 - gdzie obejrzeć online animację Disneya z 2015 roku?

Belfer - czy sezon 1. jest na Netflixie? Wiemy, gdzie obejrzeć ten serial kryminalny

Belfer - czy sezon 1. jest na Netflixie? Wiemy, gdzie obejrzeć ten serial kryminalny