Co obejrzeć na Netflix, HBO Max, Disney Plus i Prime Video w weekend 13-15 stycznia 2023 roku

W tym tygodniu pojawiło się wiele ciekawych nowości. Nowe sezony Wikingów: Walhalli, Sexify i Hunters, a także kilka debiutujących seriali. Przy których produkcjach spędzicie weekend?

news
Edyta Jastrzębska 13 stycznia 2023
2
Źrodło fot. Wikingowie: Walhalla, Jeb Stuart, Netflix, 2022 / Hunters, David Weil, Amazon Studios, 2020
i

Co nowego w streamingu? Z drugim sezonem wracają opowieści o wikingach i polski serial o trójce dziewczyn, które wygrywają konkurs na najlepszy start-up i tworzą własną aplikację – obie te produkcje obejrzymy na Netfliksie. A jak to wygląda na innych platformach? HBO Max przygotowało dla swoich subskrybentów animację, w której ponownie będziemy śledzić losy ekipy znanej z przygód Scooby-Doo, zaś Disney+ ma nowy serial o początkach grupy Chippendalesów oraz nowy serial animowany dla dorosłych. Za to na Amazon Prime Video w tym tygodniu wraca serial o łowcach nazistów. Wszystkie te nowości możecie obejrzeć na Netfliksie, HBO Max, Disney+ i Amazon Prime Video w weekend 13-15 stycznia 2023 roku.

Karty podarunkowe do Netflixa kupisz tutaj

Wikingowie: Walhalla: 2. sezon (Vikings: Valhalla) – Netflix

 1. Co to: serial dramatyczny
 2. Od kiedy dostępny na platformie: 12 stycznia
 3. Rok premiery: 2022

Wracamy, by ponownie śledzić losy Leifa, Freydis oraz Haralda. Wikingowie po tym, jak utracili Kattegat, muszą się przegrupować. Co spotka ich po tym, jak zostaną zmuszeni poszukać schronienia w odległych miejscach? Jedno jest pewne – bohaterowie napotkają Jarosława I, w którego wciela się Marcin Dorociński. Poza tym twórca serii obiecał, że trójka bohaterów, wyrwana ze swojej strefy komfortu, zmierzy się z różnymi trudnościami. Zobaczymy, jak sobie z nimi poradzą.

 1. Dowiedz się więcej o serialu Wikingowie: Walhalla

Serial Wikingowie: Walhalla obejrzysz na Netfliksie

Velma – HBO Max

 1. Co to: serial animowany dla dorosłych
 2. Od kiedy dostępny na platformie: 12 stycznia
 3. Rok premiery: 2023

Nowe spojrzenie na przygody ekipy Scooby-Doo bez Scooby-Doo? Fabuła Velmy ma koncentrować się na tytułowej bohaterce, przez twórców opisywanej jako niedoceniany umysł paczki. Według oficjalnego streszczenia spin-off ma ujawnić złożoną i barwną przeszłość jednych z najbardziej uwielbianych amerykańskich poszukiwaczy tajemnic. Warto nadmienić, że serial, w przeciwieństwie do innych produkcji o tej grupie, jest przeznaczony dla dorosłych widzów.

 1. Dowiedz się więcej o serialu Velma

Serial Velma obejrzysz na HBO Max

Witamy w Chippendales (Welcome to Chippendales) – Disney+

 1. Co to: serial biograficzny
 2. Od kiedy dostępny na platformie: 11 stycznia
 3. Rok premiery: 2023

Kto nie słyszał o Chippendalesach? To jedna z najpopularniejszych grup striptizerów, jednak czy wiecie, jak wyglądały ich początki? Jeśli nie, to nowy serial na Disney+ we wszystko Was wprowadzi. Produkcja koncentruje się na historii Somena „Steve’a” Banerjee, który jest indyjsko-amerykańskim przedsiębiorcą i założycielem Chippendalesów. W mężczyznę wciela się Kumail Nanjiani, znany z Eternals Marvela.

 1. Dowiedz się więcej o serialu Witamy w Chippendales

Serial Witamy w Chippendales obejrzysz na Disney+

Hunters: 2. sezon – Amazon Prime Video

 1. Co to: serial dramatyczny
 2. Od kiedy dostępny na platformie: 13 stycznia
 3. Rok premiery: 2020

Al Pacino wraca w drugim sezonie serialu Hunters. Produkcja opowiada o sekretnej grupie łowców nazistów, prowadzącej potajemną wojnę przeciwko ukrywającym się nazistowskim urzędnikom, którzy próbują utworzyć Czwartą Rzeszę. W tym sezonie grupa wraca, by zapolować na Adolfa Hitlera, ukrywającego się w Ameryce Południowej.

 1. Dowiedz się więcej o serialu Hunters

Serial Hunters obejrzysz na Amazon Prime Video

Sexify: 2. sezon – Netflix

 1. Co to: serial komediowy
 2. Od kiedy dostępny na platformie: 11 stycznia
 3. Rok premiery: 2021

Doczekaliśmy się nowych odcinków polskiego hitu Netfliksa. Założycielki aplikacji Sexify, by ponownie stanąć na nogi, muszą zmierzyć się z nowymi wyzwaniami. Stają przed trudnym zadaniem otwarcia się na nową grupę odbiorców – mężczyzn. Jak poradzą sobie z przyciągnięciem ich do swojej aplikacji? To może wcale nie być tak łatwe, jak mogłoby się wydawać.

 1. Dowiedz się więcej o serialu Sexify

Serial Sexify obejrzysz na Netfliksie

Koala Man – Disney+

 1. Co to: serial animowany dla dorosłych
 2. Od kiedy dostępny na platformie: 9 stycznia
 3. Rok premiery: 2023

Historia z alternatywnego uniwersum, gdzie Ameryka, za wyjątkiem Hollywood, które stało się wyspą, została zniszczona, a Australia stała się światowym mocarstwem, którego królową jest Nicole Kidman. Serial opowiada o losach ojca, który posiada wcale nie tak sekretną tożsamość – jest Koala Manem. Jego jedyną supermocą jest jednak tylko pasja do zwalczania drobnych przestępstw w okolicy.

 1. Dowiedz się więcej o serialu Koala Man

Serial Koala Man obejrzysz na Disney+

Ten materiał nie jest artykułem sponsorowanym. Jego treść jest autorska i powstała bez wpływów z zewnątrz. Część odnośników w materiale to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych dodatkowych kosztów, a jednocześnie wspierasz pracę naszej redakcji. Dziękujemy!

Edyta Jastrzębska

Edyta Jastrzębska

Absolwentka dziennikarstwa i komunikacji społecznej oraz kulturoznawstwa. W GRYOnline.pl zaczynała jako jeden z newsmanów w dziale filmowym, obecnie dogląda newsroomu filmowego, gdzie zajmuje się również korektą. Świetnie odnajduje się w tematyce filmowo-serialowej zarówno tej osadzonej w rzeczywistości, jak i w fantastyce. Na bieżąco śledzi branżowe trendy, jednak w wolnym czasie najchętniej sięga po tytuły mniej znane. Z popularnymi zaś ma skomplikowaną relację, przez co do wielu przekonuje się dopiero, gdy szum wokół nich ucichnie. Wieczory uwielbia spędzać nie tylko przy filmach, serialach, książkach oraz grach wideo, ale też przy RPG-ach tekstowych, w których siedzi od kilkunastu lat.

W Stranger Things 5 powróci upiorna lokacja znana z poprzedniego sezonu. To miejsce ważne dla historii Vecny

W Stranger Things 5 powróci upiorna lokacja znana z poprzedniego sezonu. To miejsce ważne dla historii Vecny

Czy Mów do mnie jest na Netflixie? Wiemy, gdzie obejrzeć głośny horror nakręcony przez youtuberów

Czy Mów do mnie jest na Netflixie? Wiemy, gdzie obejrzeć głośny horror nakręcony przez youtuberów

Kiedy 2. sezon The Last of Us będzie na HBO Max?

Kiedy 2. sezon The Last of Us będzie na HBO Max?

Czy powstanie 2. sezon serialu Mr. & Mrs. Smith od Amazon Prime Video?

Czy powstanie 2. sezon serialu Mr. & Mrs. Smith od Amazon Prime Video?

Czy powstanie 2. sezon serialu Problem trzech ciał? Netflix zdecydował

Czy powstanie 2. sezon serialu Problem trzech ciał? Netflix zdecydował