Filmomaniak.pl Newsroom Filmy Seriale Obsada Netflix HBO Amazon Disney+ TvFilmy
Wiadomość filmy i seriale 11 listopada 2022, 16:58

Co obejrzeć na Disney Plus w weekend 11-13 listopada 2022 roku?

Czas na długi weekend z Disney+. Na dzieci czeka całkowicie nowy serial animowany Zwierzogród+, a dorośli mogą zapoznać się z romansowym skandalem w dokumencie Zakazany owoc oraz zobaczyć, jak David Beckham wspiera swój klub z dzieciństwa.

Źrodło fot. David Beckham: Drużyna w opałach; Sean Doyle; Disney; 2022
i

Na weekend 11-13 listopada proponujemy nowe i wyjątkowo wciągające produkcje, które zostały udostępnione na Disney+. W przeciwieństwie do zeszłego tygodnia, tym razem mamy także coś dla najmłodszych widzów, którzy na pewno będą dobrze się bawili z nowym serialem animowanym Zwierzogród+.

Natomiast na starszych czeka Zakazany owoc. Opowiada on o skandalu, w który uwikłani byli małżonkowie, Becka Falwell i Jerry Falwell Jr., będący ważnymi figurami Kościoła Ewangelikalizmowego, oraz mężczyzna pomagający gościom przy basenie.

Disney+ kupisz tutaj

Zwierzogród+ (Zootopia+)

  • Gatunek: serial komediowy
  • Liczba odcinków: 6
  • Rok premiery: 2022 rok

Najnowszy serial animowany Disneya pozwala wrócić do Zwierzogrodu. Na przestrzeni sześciu krótkich odcinków nie tylko poznamy nowe historie znanych bohaterów, ale także zobaczymy tytułowe miasto od kompletnie innej strony. Podobnie jak oryginał Zwierzogród+ charakteryzuje się sporą dawką humoru, świetną animacją i dialogami, które rozbawią nie tylko dzieci.

Zakazany owoc (God Forbid)

  • Gatunek: film dokumentalny
  • Czas trwania: 1 godzina 49 minut
  • Rok premiery: 2022 rok

W marcu 2012 roku podczas pobytu w Miami małżonkowie, Becka Falwell i Jerry Falwell Jr., poznali Giancarlo Granda. W sierpniu 2020 roku zaś okazało się, że para była uwikłana w długi romans, który nie przystoi konserwatywnym i głęboko wierzącym ludziom. Zakazany owoc to nie tylko zwykły dokument. To także odpowiedź Giancarlo Grandy na wywiad, którego małżeństwo udzieliło Vanity Fair w styczniu 2022 roku. Za jego sprawą starali się zdjąć z siebie odpowiedzialność.

David Beckham: Drużyna w opałach (Save Our Squad)

  • Gatunek: serial dokumentalny
  • Liczba odcinków: 4
  • Rok premiery: 2022 rok

Każdy wielki piłkarz gdzieś zaczynał swoją karierę. W przypadku Davida Beckhama był to klub Westward Boys. Aktualnie drużyna mierzy się z dużymi problemami i na horyzoncie widnieje spadek z Echo Premier League, ponieważ nie udało jej się wygrać nawet jednego meczu. W związku z tym Beckham wraca w rodzinne strony, żeby wesprzeć nowych podopiecznych. W czterech odcinkach zobaczymy tę ciekawą podróż w świecie angielskiego futbolu młodzieżowego.

Zapraszamy Was na nasz kanał na YouTube – tvfilmy, który jest poświęcony zagadnieniom związanym z filmami i serialami. Znajdziecie tam liczne ciekawostki, fakty, historie z planu i opinie.

ZASTRZEŻENIE

Firma GRY-OnLine S.A. otrzymuje prowizję od wybranych sklepów i usług, których oferty prezentowane są powyżej.

Zbigniew Woźnicki

Zbigniew Woźnicki

Swoją podróż z pisaniem i publicystyką zaczął już wiele lat temu w listopadzie 2021 roku. Wtedy to na Allegro można było zobaczyć jego newsy związane z grami, technologią oraz mediami społecznościowymi. Wkrótce zawitał na GRY-OnLine i Filmomaniaka, gdzie można podziwiać prezentowane przez niego nowości związane z branżą filmową. Mimo związku z serialami, to jego serce należy do gier wszelakiego typu. Żaden gatunek mu nie straszny, a przygoda z Tibią nauczyła go, że niebo i muzyka w grach są całkowicie zbędne. Swoimi doświadczeniami mógł się dzielić podczas moderowania forum mmorpg.org.pl lata temu, ale pod innym nickiem, żeby nie można było go namierzyć. Jak przystało na prawdziwego Polaka uwielbia ponarzekać, więc jego felietony to głównie marudzenie na wszystko, co podpadnie.

więcej

kalendarz wiadomości
2022
listopad
Nie Pon Wto Śro Czw Pią Sob
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30      
Filmomaniak.pl

Codzienne newsy o filmach i serialach.