Chris Pratt jako Mario rozczarował fanów: „To tylko normalny głos Chrisa Pratta”

Mario powraca na ekrany kin. W sieci pojawił się pierwszy zwiastun produkcji. Fanom wąsatego hydraulika nie wszystko przypadło jednak do gustu, a zwłaszcza mieli problem z głosem głównego bohatera.

news
7 października 2022
3
Źrodło fot. Super Mario Bros.; Aaron Horvath; Universal Pictures; 2022
i

W sieci pojawił się pierwszy zwiastun długo wyczekiwanej adaptacji znanej gry Super Mario Bros. Główny bohater nie miał zbyt wiele do powiedzenia w trailerze, jednak jego dwie kwestie i tak sprawiły, że w mediach społecznościowych zawrzało od komentarzy.

Wąsaty hydraulik w zwiastunie przemówił głosem Chrisa Pratta. I to właśnie on jest jednym z głównych powodów niezadowolenia wśród fanów Maria.

Wielu widzów zauważyło, że głos głównego bohatera jest zbyt podobny do normalnego głosu Chrisa Pratta. Jest to o tyle dziwne, ponieważ jakiś czas temu aktor zachwalał, że w trakcie nagrywania filmu razem z twórcami próbowali wielu wariantów i wybrali ten, który najbardziej pasuje do postaci Maria.

Właśnie pokazałem chłopakom zwiastun do filmu Mario. Sposób, w jaki na mnie spojrzeli po usłyszeniu głosu Chrisa Pratta, będzie mnie rozśmieszał przez długi czas – Robbie Collin.

Można usłyszeć, że Jack Black włożył wiele serca i miłości do głosu Bowsera, a Chris Pratt po prostu… przemówił? Trochę to dziwne, ale wizualnie jest pięknie, uwielbiam to, co zobaczyłem – CircleToonsHD.

Dobrze wiedzieć, że Chris Pratt został zatrudniony, żeby Mario brzmiał jak Chris Pratt – Alex Paps.

Wszyscy byli nakręceni na usłyszenie głosu Mario, a to tylko normalny głos Chrisa Pratta - kira.

Nie byłby to pierwszy raz, gdy ekranizacja gry spotkała się z chłodnym przyjęciem ze strony fanów. Z podobnym zachowaniem miał do czynienia filmowy Sonic, a zwłaszcza sposób zaprezentowania głównego bohatera. Jednak w tym przypadku apel fanów poskutkował i twórcy zdecydowali się na korektę wyglądu słynnego jeża.

Czy podobnie stanie się w przypadku głosu wąsatego hydraulika w The Super Mario Bros.? Trudno to jednoznacznie stwierdzić, jednak być może twórcy zdecydują się na ponowne nagranie kwestii Chrisa Pratta, jednak tym razem z większą nutą włoskiego akcentu.

Marcin "Nicek" Nic

Marcin "Nicek" Nic

Przygodę z pisaniem zaczął na nieistniejącym już Mobilnym Świecie. Następnie tułał się po różnych serwisach technologicznych. Chociaż nie jest typowym graczem, a na jego komputerze znajduje się tylko Football Manager, w zeszłym roku wylądował w GOL-u. Nie ma dnia, w którym nie oglądałby recenzji nowych smartfonów, dlatego początkowo pisał o wszelkiego rodzaju technologii. Z czasem jednak przeniósł swoje zainteresowania bardziej w kierunku kinematografii. Przez większą część roku chodzi niewyspany, w związku z zarywaniem nocek na oglądaniu meczów NBA. Nadal jednak uważa, że Michael Jordan jest lepszy od LeBrona Jamesa, a koszykówka z lat 90-tych była przyjemniejsza dla oka.

Na taki film Metal Gear Solid poszedłbym do kina

Na taki film Metal Gear Solid poszedłbym do kina

Chciałbym, aby serialowy Fallout w pełni oddał ducha postapokaliptycznej przygody

Chciałbym, aby serialowy Fallout w pełni oddał ducha postapokaliptycznej przygody

Gwiazda Tomb Raider zabiera głos w sprawie sequela

Gwiazda Tomb Raider zabiera głos w sprawie sequela

Filmowy Super Mario dostarcza zabawy nie tylko dzieciom

Filmowy Super Mario dostarcza zabawy nie tylko dzieciom

Henry Cavill to idealny wybór na Arthasa do filmu Warcraft 2

Henry Cavill to idealny wybór na Arthasa do filmu Warcraft 2