Filmomaniak.pl Newsroom Filmy Seriale Obsada Netflix HBO Amazon Disney+ TvFilmy
Wiadomość filmy i seriale 13 czerwca 2022, 16:06

autor: Kamil "grim_reaper" Kleszyk

Chris Evans o ewentualnym powrocie do roli Kapitana Ameryki

Chris Evans, który przez wiele lat wcielał się w ikoniczną postać Kapitana Ameryki, nie wyklucza opcji powrotu do roli herosa z MCU.

Źródło: Kadr z filmu Avengers: Koniec gry

Kapitan Ameryka i Chris Evans to nierozłączny duet, który w latach 2011-2019 wprawiał w zachwyt wszystkich fanów Marvela. Dopiero w Avengers: Koniec gry aktor postanowił rozstać się ze swoją postacią. W MCU pałeczkę po Rogersie przejął natomiast Sam Wilson, znany wcześniej jako Falcon.

Intensywne miesiące

Pierwotny odtwórca roli Kapitana po przejściu na bohaterską emeryturę nie może narzekać na nudę. Gwiazdor jest aktualnie w trakcie promowania nadchodzącego filmu Buzz Astral od wytwórni Pixar, Animacja przedstawiać będzie historię astronauty, który stał się inspiracją do stworzenia słynnej zabawki z serii filmów Toy Story. Ponadto już niedługo na platformę Netflix trafi najnowszy thriller szpiegowski The Gray Man, w którym Evans wystąpił u boku Ryana Goslinga i Any de Armas.

Karty podarunkowe do Netflixa kupisz tutaj

Otwarta furtka

Podczas jednego z ostatnich wywiadów dla portalu Comicbook, Chris Evans stwierdził, że mimo wydarzeń jakie rozegrały się w Avengers: Koniec gry, nie zamyka się on na ewentualny powrót do roli Steve’a Rogersa. Aby jednak tak się stało, jego ponowny występ w MCU musiałby być idealny. Aktor ustosunkował się także do tematyki filmu wymarzonego przez fanów, w którym mielibyśmy zobaczyć, jak Kapitan Ameryka zwraca kamienie nieskończoności.

Zdaje się, że ludzie chcieliby zobaczyć ten wątek. Nie chcę jednak nikogo zawieść. To była naprawdę świetna rola i jestem z niej bardzo zadowolony. Jest dla mnie bardzo cenna. Powrót do tej roli musiałby być perfekcyjny. Bałbym się, że popsuję coś, co jest dla mnie bardzo ważne. Ta rola wiele dla mnie znaczy, więc ponownie wcielenie się w tą postać byłoby trudnym zadaniem – odpowiedział gwiazdor.

Poniżej możecie zobaczyć fragment rozmowy Chrisa Evansa z dziennikarzem.

Kapitan Ameryka w przygotowaniu

Mimo tej niosącej nadzieję wypowiedzi, należy uzbroić się w cierpliwość, bo w najbliższym czasie raczej nie zanosi się na rychły powrót Steve’a Rogersa. W planach jest już czwarty film z serii o Kapitanie Ameryce, tym razem poświęcony losom wspominanego na początku Sama Wilsona. Nie znamy szczegółów na temat fabuły, wiemy jednak, że za scenariusz filmu będą odpowiadać twórcy serialu Falcon i Zimowy Żołnierz (Malcolm Spellman i Dalan Musson).

Zapraszamy Was na nasz kanał na YouTube – tvfilmy, który jest poświęcony zagadnieniom związanym z filmami i serialami. Znajdziecie tam liczne ciekawostki, fakty, historie z planu i opinie.

ZASTRZEŻENIE

Firma GRY-OnLine S.A. otrzymuje prowizję od wybranych sklepów, których oferty prezentowane są powyżej. Dołożyliśmy jednak wszelkich starań, żeby wybrać tylko ciekawe promocje – przede wszystkim chcemy publikować najlepsze oferty na sprzęt, gadżety i gry.

kalendarz wiadomości
2022
czerwiec
Nie Pon Wto Śro Czw Pią Sob
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30    
Filmomaniak.pl

Codzienne newsy o filmach i serialach.