Filmomaniak.pl Newsroom Filmy Seriale Obsada Netflix HBO Amazon Disney+ TvFilmy
Wiadomość filmy i seriale 14 grudnia 2021, 15:53

autor: Ania Orzech

Carrie Anne Moss zdumiona, w jaki sposób Neo i Trinity wracają w Matrix 4

Carrie Anne Moss, która ponownie zagra Trinity w nadchodzącym Matrix 4 zdradza, że była zszokowana sposobem w jaki jej postać powraca w filmie.

Carrie-Anne Moss, która w Matrix: Zmartwychwstania ponownie wcieli się w Trinity, opisuje swoje zdumienie wywołane sposobem, w jaki jej postać powraca w filmie wraz Neo granym przez Keanu Reevesa. Aktorka wyjaśnia, że decyzja o jej powrocie do serii Matrix nie była trudna do podjęcia, ale za to sam fakt był bardzo nieoczekiwany. Carrie-Anne Moss zdradza również, że produkcja nawiązuje do poprzednich części Matrixa w sposób, którego absolutnie się nie spodziewała:

Byłam absolutnie podekscytowana perspektywą stworzenia nowego filmu o Matrixie. To było coś, czego nigdy sobie nie wyobrażałam. Ludzie często mi o tym mówilki, lecz myślałam sobie wtedy: ‘’Nie ma mowy, to się nie wydarzy’’. Kiedy ja, Lana, Keanu i kilku innych ludzi z produkcji usiedliśmy razem, żeby po raz pierwszy przeczytać scenariusz, pomyślałam: ‘’Jak to będzie? Jak ona to zrobi?’’. Sposób, w jaki powracają nasze postacie, jest czymś, co całkowicie mnie zszokowało.

Komentarz aktorki z pewnością nieco zaspokoił ciekawość fanów, którzy chcieli dowiedzieć się więcej o powrocie Neo i Trinity do serii. Matrix słynie ze złożonej fabuły, na którą nakładają się metafory i różne odniesienia do religii czy filozofii w towarzystwie fanowskich spekulacji i teorii. Niektórzy uważają, że powrót głównych bohaterów zostanie wyjaśniony właśnie na podstawie jednej z nich.

Zwiastuny nadchodzącego Matrix: Zmartwychwstania niewiele zdradziły na temat samej fabuły, oczywiście poza powrotem Neo i Trinity. W związku z tym fani serii chcący przekonać się, czy historia tej dwójki bohaterów jest tak ekscytująca, jak oczekują, będą musieli poczekać do premiery filmu, którą zaplanowano na 22 grudnia 2021 roku.

kalendarz wiadomości
2021
grudzień
Nie Pon Wto Śro Czw Pią Sob
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11

12

13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31  
Filmomaniak.pl

Codzienne newsy o filmach i serialach.