Filmomaniak.pl Newsroom Filmy Seriale Obsada Netflix HBO Amazon Disney+ TvFilmy
Wiadomość filmy i seriale 23 lipca 2022, 09:40

Bohaterowie Awatar: Legenda Aanga wrócą w pierwszym filmie z serii Awatar

Mają powstać aż trzy filmy animowane z uniwersum Awatara: Legendy Aanga. Pierwszy z nich skupi się właśnie na Aangu i jego przyjaciołach, a w prace i pomoc zaangażowano oryginalnych aktorów głosowych.

Źródło: YouTube / Nickelodeon Polska

Na Comic-Conie w San Diego miał miejsce panel zorganizowany wspólnie z aktorami głosowymi, Janet Varney (Korra w Legendzie Korry) oraz Dante Basco (Książe Zuko w Awatar: Legenda Aanga). Podczas niego pojawiła się zapowiedź nadchodzącego pierwszego filmu, którą przedstawiła Janet Varney. Aktorka niestety nie mogła osobiście wziąć udziału w konwencie, dlatego wyświetlono wcześniej przygotowane nagranie:

Karty podarunkowe do Netflixa kupisz tutaj

Aktorka głosowa potwierdziła, że film powstaje i jego fabuła skupi się na Awatarze Aangu oraz jego przyjaciołach. Akcja filmu prawdopodobnie ma dziać się kilka lat po wydarzeniach z serialu, więc cała trójka będzie starsza i bardziej doświadczona. Co spotkają na swojej drodze, dowiemy się w przyszłości. Tytuł produkcji również nie został jeszcze ujawniony.

O tym, że filmy powstaną wiadomo było już wcześniej, ponieważ w połowie czerwca reżyserka, Lauren Montgomery, została zatrudniona do prac nad pierwszym z nich, jednak wtedy jeszcze nie było wiadomo, o czym on opowie. W produkcję zaangażowani mają być również producenci odpowiedzialni za serial, czyli Bryan Konietzko i Michael DiMartino. Filmy powstaną we współpracy Paramount Studios i Nickelodeon.

Serial animowany Awatar: Legenda Aanga (Avatar: The Last Airbender) był prawdziwie kultową produkcją, która cieszyła się popularnością w wielu krajach, w tym także w Polsce. Na razie nie wiadomo, czy w kraju nad Wisłą filmy otrzymają polski dubbing. To pewnie zostałoby dobrze przyjęte przez lokalnych fanów. Nie pozostaje nic innego, jak czekać na pojawienie się kolejnych informacji związanych z projektem, a jeśli ktoś chce sobie odświeżyć serial, to jest on dostępny na Netfliksie.

Zapraszamy Was na nasz kanał na YouTube – tvfilmy, który jest poświęcony zagadnieniom związanym z filmami i serialami. Znajdziecie tam liczne ciekawostki, fakty, historie z planu i opinie.

ZASTRZEŻENIE

Firma GRY-OnLine S.A. otrzymuje prowizję od wybranych sklepów, których oferty prezentowane są powyżej. Dołożyliśmy jednak wszelkich starań, żeby wybrać tylko ciekawe promocje – przede wszystkim chcemy publikować najlepsze oferty na sprzęt, gadżety i gry.

kalendarz wiadomości
2022
lipiec
Nie Pon Wto Śro Czw Pią Sob
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31            
Filmomaniak.pl

Codzienne newsy o filmach i serialach.