Filmomaniak.pl Newsroom Filmy Seriale Obsada Netflix HBO Amazon Disney+ TvFilmy
Wiadomość filmy i seriale 17 sierpnia 2022, 18:53

Avengers: Secret Wars przebije Koniec gry? Według Marka Ruffalo będzie wybuchowo

Avengers: Secret Wars może przyćmić Koniec gry. Gwiazda Marvela, Mark Ruffalo, uważa, że nadchodząca część Avengers będzie bombowa. Kevin Feige podziela entuzjazm aktora i zachwyca się nowym złoczyńcą.

Avengers: Secret Wars, Kevin Feige, Marvel, 2022

Avengers: Koniec gry było świetnym zakończeniem Sagi Nieskończoności i wśród fanów krążą opinie, że od tego czasu Marvel Studios zjeżdża po równi pochyłej i nie widać powrotu do czasów świetności.

Los może jednak odwrócić się, ponieważ w rozmowie z Entertainment Tonight Mark Ruffalo bardzo pozytywnie wypowiedział się o szansach nadchodzącej produkcji – Avengers: Secret Wars (via Gamesradar):

Ciężko będzie przebić Koniec gry, ale jeśli dobrze znam Kevina [Feige’a] i Marvela, to będziemy mieli do czynienia z czymś niesamowitym. To będzie wielki wybuch. Odejdziemy z wielkim wybuchem.

Kang Zdobywca różni się od Thanosa

Przed Avengers: Secret Wars czeka nas jeszcze Avengers: The Kang Dynasty. To prawdopodobnie w tym filmie pierwszy raz doświadczymy pełnej mocy nowego przeciwnika Avengersów. Kang Zdobywca będzie potężny, ale jednocześnie będzie różnić się od Thanosa, o czym wspomniał Kevin Feige jeszcze w trakcie Comic Conu w San Diego, podczas rozmowy z portalem ComicBook.com:

Kocham to, jak bardzo różni się od Thanosa. Jest całkowicie inny. To nie będzie po prostu fioletowy gość z hełmem, Kang taki nie jest. To wyjątkowy typ złoczyńcy i w rzeczywistości jest on wieloma różnymi postaciami. To czyni go najbardziej ekscytującym i najbardziej wyróżniającym.

Czy faktycznie tak będzie, dowiemy się dopiero za kilka lat. Obie części Avengersów mają mieć premierę w 2025 roku, więc fani serii mogą wyłącznie uzbroić się w cierpliwość. Na szczęście nie będą to jedyne filmy z nowej sagi MCU. Ich zaplanowano o wiele więcej.

Zapraszamy Was na nasz kanał na YouTube – tvfilmy, który jest poświęcony zagadnieniom związanym z filmami i serialami. Znajdziecie tam liczne ciekawostki, fakty, historie z planu i opinie.

kalendarz wiadomości
2022
sierpień
Nie Pon Wto Śro Czw Pią Sob
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31      
Filmomaniak.pl

Codzienne newsy o filmach i serialach.