Filmomaniak.pl Newsroom Filmy Seriale Obsada Netflix HBO Amazon Disney+ TvFilmy
Wiadomość filmy i seriale 17 stycznia 2023, 18:12

Avatar 3 będzie miał nowego narratora, już nie będzie nim Jake Sully

James Cameron zdradził, że w trzeciej części Avatara zmieni się narrator. W Avatarze z 2009 roku oraz w Avatarze: Istocie wody to Jake Sully przedstawiał nam historię Pandory. Nadszedł czas na kogoś innego.

Źrodło fot. Avatar: Istota wody; reż. James Cameron; Walt Disney Studios Motion Pictures; 2022
i

Pomimo tego, że w serii pojawiły się dotychczas zaledwie dwa filmy, fani Avatara pewnie przyzwyczaili się, że to Jake Sully jest narratorem w sadze Jamesa Camerona, co jednocześnie czyni bohatera centralną postacią. W niedawnej rozmowie reżyser zdradził jednak, że to całkiem szybko się zmieni. Już w Avatarze 3 kompletnie inna postać przedstawi nam następne wydarzenia, mające miejsce na Pandorze. Nowego narratora mogliśmy poznać w Avatarze: Istocie wody.

James Cameron powiadomił, że stery przewodnika przejmie syn Jake’a Sully’ego, Lo’ak, w którego wciela się Britain Dalton:

Jake był narratorem pierwszego oraz drugiego filmu. Od teraz będziemy mieć nowego narratora w każdym obrazie. Kolejne opowieści obejrzymy z perspektywy innych postaci i trzeci film zostanie zaprezentowany oczami Lo'aka.

Reżyser przy okazji zdradził inną ciekawą informację. Wygląda na to, że Avatar 4 oraz Avatar 5 będą miały swoich własnych narratorów, co jest szansą na pokazanie całkowicie nowej perspektywy. Nie wiemy jednak, kto miałby nimi zostać. Być może postacie, którym zostanie przekazana ta rola, jeszcze się nie pojawiły w uniwersum, a może będą to kolejni członkowie rodziny Sully.

Tymczasem Avatar: Istota wody wciąż jest dostępny w kinach, zatem nadal można wybrać się na seans jednego z najbardziej dochodowych filmów w historii kina. Na początku stycznia produkcja znajdowała się na siódmym miejscu i nie było żadnych wątpliwości, że nic jej nie zatrzyma. Film coraz bardziej zbliża się do kwoty 2 miliardów dolarów dochodu, a co za tym idzie, do pierwszej piątki najbardziej dochodowych produkcji kinowych w historii.

Zapraszamy Was na nasz kanał na YouTube – tvfilmy, który jest poświęcony zagadnieniom związanym z filmami i serialami. Znajdziecie tam liczne ciekawostki, fakty, historie z planu i opinie.

Zbigniew Woźnicki

Zbigniew Woźnicki

Swoją podróż z pisaniem i publicystyką zaczął już wiele lat temu, bo w listopadzie 2021 roku. Wtedy to na Allegro można było zobaczyć jego newsy związane z grami, technologią oraz mediami społecznościowymi. Wkrótce zawitał na GRY-OnLine i Filmomaniaka, gdzie można podziwiać prezentowane przez niego nowości związane z branżą filmową. Mimo związku z serialami, to jego serce należy do gier wszelakiego typu. Żaden gatunek mu nie straszny, a przygoda z Tibią nauczyła go, że niebo i muzyka w grach są całkowicie zbędne. Swoimi doświadczeniami mógł się dzielić podczas moderowania forum mmorpg.org.pl lata temu, ale pod innym nickiem, żeby nie można było go namierzyć. Jak przystało na prawdziwego Polaka uwielbia ponarzekać, więc jego felietony to głównie marudzenie na wszystko, co podpadnie.

więcej

kalendarz wiadomości
2023
styczeń
Nie Pon Wto Śro Czw Pią Sob

1

2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31        
Filmomaniak.pl

Codzienne newsy o filmach i serialach.