Filmomaniak.pl Newsroom Filmy Seriale Obsada Netflix HBO Amazon Disney+ TvFilmy
Wiadomość filmy i seriale 19 sierpnia 2022, 11:32

Amazon Prime Video darmowy okres próbny

Jeśli chcesz przetestować Amazon Prime Video, to nie musisz brać pod uwagę swojego budżetu. Usługę można sprawdzić bezpłatnie przez 30 dni, co pozwala świadomie podjąć decyzję o tym, czy faktycznie znajdziemy w Prime Video coś dla siebie.

Amazon: Materiały promocyjne

Aktualnie na rynku znajduje się bardzo dużo usług streamingowych i za każdą trzeba okresowo uiszczać opłatę. Zazwyczaj nie posiadają one żadnego okresu próbnego, więc jako użytkownicy musimy od razu zadeklarować się z płatnością przynajmniej za jeden miesiąc.

Na szczęście w przypadku Amazon Prime Video tak nie jest. Jeśli jesteś nowym użytkownikiem albo nie korzystałeś z usługi od przynajmniej roku, to masz udostępnioną opcję 30 dni testowych. Skorzystanie z niej jest banalnie proste i potrzebne będą tylko dane karty debetowej lub kredytowej.

Amazon Prime Video kupisz tutaj

Darmowe 30 dni w Amazon Prime Video

Żeby rozpocząć bezpłatny okres próbny z Amazon Prime Video, trzeba zalogować się na swoje konto na Amazonie albo zarejestrować się, jeśli go nie posiadasz. Następnie trzeba przejść przez kilka krótkich kroków:

  • przejdź do sekcji Amazon Prime,
  • wybierz „Rozpocznij okres próbny”,
  • postępuj zgodnie z instrukcjami na ekranie.

Podczas okresu próbnego opłata nie jest naliczana, ale gdy zakończy się, pieniądze zostaną automatycznie pobrane w celu przedłużenia subskrypcji, która kosztuje 49 zł za rok. Jeśli w ciągu trwania 30 bezpłatnych dni będziesz wiedział, że nie chcesz kontynuować korzystania z platformy, to możesz przed upływem terminu zrezygnować z niej. Usługa wyłączy się automatycznie wraz z końcem wspomnianego okresu 30 dni.

Amazon Prime Video jest obecnie jednym z najtańszych serwisów oferujących streaming wideo. W ofercie możemy znaleźć filmy i seriale niedostępne nigdzie indziej, a flagowym przykładem jest nadchodzący 2 września 2022 roku serial Władca Pierścieni: Pierścienie Władzy.

Zapraszamy Was na nasz kanał na YouTube – tvfilmy, który jest poświęcony zagadnieniom związanym z filmami i serialami. Znajdziecie tam liczne ciekawostki, fakty, historie z planu i opinie.

ZASTRZEŻENIE

Firma GRY-OnLine S.A. otrzymuje prowizję od wybranych sklepów, których oferty prezentowane są powyżej. Dołożyliśmy jednak wszelkich starań, żeby wybrać tylko ciekawe promocje – przede wszystkim chcemy publikować najlepsze oferty na sprzęt, gadżety i gry.