Agenci NCIS trafili na Netflixa. Od dziś obejrzysz cztery sezony ulubionego serialu kryminalnego Ameryki

Biblioteka Netfliksa poszerzyła się o kolejny amerykański serial kryminalny. Subskrybenci serwisu obejrzą aż cztery sezony wypełnionej akcją popularnej produkcji.

kryminał
Pamela Jakiel 15 lutego 2024
Źrodło fot. Agenci NCIS, Donald P. Bellisario, CBS, 2003
i

Netflix nie przestaje poszerzać swojej oferty. W tym tygodniu gigant streamingu przygotował propozycję dla fanów wieloodcinkowych seriali kryminalnych. Bibliotekę serwisu właśnie wzbogaciły cztery sezony głośnej amerykańskiej produkcji Agenci NCIS. Już od dzisiaj, 15 lutego, możecie oglądać pełne akcji epizody z serii od dziesiątej do czternastej.

Agenci NCIS zadebiutowali w 2003 roku, a licząca obecnie 21 sezonów produkcja wciąż jest kontynuowana. Wieloodcinkowy serial nadal cieszy się więc dużą popularnością oraz sympatią wiernych fanów. W serwisie Rotten Tomatoes pozytywnie ocenia go aż 85% odbiorców. Dzięki Netfliksowi także polscy widzowie mogą się przekonać, czy warto rozpocząć swoją przygodę z tym serialem kryminalnym.

Produkcja, której gwiazdą jest Mark Harmon, opowiada o zespole agentów specjalnych Naval Criminal Investigative Service. Agencja NCIS prowadzi dochodzenia związane z marynarką wojenną, zajmuje się także ściganiem terrorystów. Produkcja przenosi widzów do Waszyngtonu, gdzie mieści się siedziba rządowej agencji.

Choć serial jest proceduralem mogącym kojarzyć się z serią CSI, to jednak dostępny na Netfliksie tytuł charakteryzuje się większym skupieniem na bohaterach – ekscentrycznych agentach biura śledczego. Do obsady należą Mark Harmon, Sean Murray, Wilmer Valderrama, Katrina Law, Brian Dietzen, David Mccallum, Mark Harmon, Rocky Carroll, Gary Cole oraz Joe Spano. Poniżej znajdziecie zapowiedź serii.

Cztery sezony Agentów NCIS znajdziecie na platformie Netflix.

Ten materiał nie jest artykułem sponsorowanym. Jego treść jest autorska i powstała bez wpływów z zewnątrz. Część odnośników w materiale to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych dodatkowych kosztów, a jednocześnie wspierasz pracę naszej redakcji. Dziękujemy!

Pamela Jakiel

Pamela Jakiel

Filmoznawczyni, absolwentka MISH Uniwersytetu Jagiellońskiego. Jej praca magisterska dotyczyła nowej duchowości w kinie współczesnym. Redaktorka serwisu Filmomaniak od kwietnia 2023 roku, wspiera redaktora prowadzącego i szefową wszystkich newsmanów. Wcześniej pisała do naEkranie. Jeśli po raz setny nie ogląda Dziewiątych wrót, to po raz pierwszy czyta książki Therese Bohman i Donny Tartt. Woli gnozę od grozy, dramaty od horrorów, Junga od Freuda. W muzeach tropi obrazy symbolistów. Biega długie dystanse, jeszcze dłuższe pokonuje gravelem. Uwielbia jamniki.

Kiedy premiera Rebel Moon 2 na Netflixie?

Kiedy premiera Rebel Moon 2 na Netflixie?

Nowe zdjęcia Liama Hemswortha na nowo wzbudziły dyskusje o tym, czy aktor pasuje do roli Geralta

Nowe zdjęcia Liama Hemswortha na nowo wzbudziły dyskusje o tym, czy aktor pasuje do roli Geralta

Akademia pana Kleksa zmierza na Netflixa. Kiedy film będzie dostępny w streamingu?

Akademia pana Kleksa zmierza na Netflixa. Kiedy film będzie dostępny w streamingu?

Kiedy Wiedźmin 4 będzie na Netflixie?

Kiedy Wiedźmin 4 będzie na Netflixie?

Najlepsze komedie 2024, nasze top 10

Najlepsze komedie 2024, nasze top 10