Filmomaniak.pl Newsroom Filmy Seriale Obsada Netflix HBO Amazon Disney+ TvFilmy
Wiadomość filmy i seriale 1 sierpnia 2022, 14:49

autor: Kamil "grim_reaper" Kleszyk

Kraven jednak będzie „łowcą, którego wszyscy chcemy zobaczyć”? Tak uważa Aaron Taylor-Johnson

Aaron Taylor-Johnson ponownie odniósł się do portretowanej przez siebie filmowej wersji łowcy Kravena. Aktor uspokoił fanów zaniepokojonych kierunkiem obranym przez nadchodzące widowisko od Sony Pictures.

Kraven: Last Hunt/ Mike Zeck.

Superbohaterskie uniwersum Sony wciąż się rozrasta. Po udanych ekranizacjach kultowego Venoma, studio zajęło się historią wampira Morbiusa. Film spotkał się z nieco słabszym przyjęciem widzów, ale to nie powstrzymało władz wytwórni przez dalszą kinową ekspansją złoczyńców znanych z komiksów. Od jakiegoś czasu wiemy, że w opracowaniu jest również widowisko opowiadające historię wielkiego wroga Spider-Mana – Kravena Łowcy. W tytułową postać wcieli się Aaron Taylor-Johnson.

Kraven „miłośnik zwierząt”

Aktor w jednym z czerwcowych wywiadów z pewnością przestraszył wielu fanów kultowego antybohatera. Brytyjczyk stwierdził wówczas, że filmowy Kraven będzie "miłośnikiem zwierząt" i "obrońcą naturalnego świata", co mocno kłóci się z jego komiksowym pierwowzorem, który, jak wiadomo, był bezwzględnym myśliwym.

Aktor uspokaja fanów

Podczas promocji filmu Bullet Train, Johnson został zapytany przez jednego z dziennikarzy portalu Comicbook o tamten pamiętny wywiad. Aktor uspokoił mówiąc, iż tamta wypowiedź została wyjęta z kontekstu.

Nie mogę potwierdzić żadnych szczegółów czy czegokolwiek. Uważam również, że zostało to wyjęte z kontekstu i rozdmuchane. Wydaje mi się, że wiesz, co miałem wtedy na myśli mówiąc, że jest obrońcą naturalnego świata – to prawdopodobnie bardziej trafne. Powinienem na tym poprzestać i nie mówić nic więcej. Musisz zrozumieć, że jest on myśliwym, pochodzi ze świata łowców i to ma wiele aspektów. Kocham w tej postaci to, że jest ludzka i ma wady. Kraven jest wspaniałą rolą. Sergei Kravinoff jest wspaniały, bo to ktoś, kto naprawdę rozumie samego siebie i ma wady. To postać, która powstała lata temu i teraz powraca w nowej erze, ale czy będzie to łowca, którego wszyscy chcą zobaczyć? Oczywiście – powiedział odtwórca roli kultowego myśliwego.

Jak sytuacja będzie finalnie wyglądać? Przekonamy się 13 stycznia 2023 roku, bowiem to wtedy po raz pierwszy Kraven Łowca zapoluje na dużych ekranach.

Garść informacji o postaci

Przypomnijmy, że Sergei Kravinoff, lepiej znany jako Kraven Łowca, jest pochodzącym z Marvel Comics złoczyńcą. Urodził się w Rosji i mieszkał w Afryce jako łowca grubej zwierzyny. Po wypiciu eliksiru pewnego szamana zyskał nadludzkie umiejętności, które pozwalały mu powalić każdego wroga gołymi rękami. Kiedy Kraven usłyszał pierwszy raz o Spider-Manie, zapragnął dopisać go do swojej listy trofeów. Tak zaczęła się długa historia batalii pomiędzy Łowcą a Człowiekiem-Pająkiem.

Na koniec dodajmy, że w filmie obok Aarona Taylora-Johnsona wystąpią m.in. Russell Crowe, Fred Hechinger, Ariana DeBose, Christopher Abbott oraz Alessandro Nivola. Jako że filmem zajmuje się studio Sony, wątpliwy jest w nim udział Toma Hollanda.

Zapraszamy Was na nasz kanał na YouTube – tvfilmy, który jest poświęcony zagadnieniom związanym z filmami i serialami. Znajdziecie tam liczne ciekawostki, fakty, historie z planu i opinie.

kalendarz wiadomości
2022
sierpień
Nie Pon Wto Śro Czw Pią Sob
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31      
Filmomaniak.pl

Codzienne newsy o filmach i serialach.