Filmomaniak.pl Newsroom Filmy Seriale Obsada Netflix HBO Amazon TvFilmy

Psie pazury (The Power of the Dog)

Film premiera: 17.11.2021

Psie pazury opowiadają historię dwóch braci będących właścicielami rancza w Montanie. Gdy jeden z nich żeni się z lokalną wdową i sprowadza do gospodarstwa ją i jej syna, drugi zaczyna się nad nimi znęcać. czytaj więcej

Więcej o Psie pazury

Zobacz zwiastun nowego westernu Netflixa z gwiazdą Dr. Strange'a

Netflix pokazał zwiastun nowego filmu z Benedictem Cumberbatchem. Psie pazury w reżyserii Jane Campion obejrzymy jeszcze w tym roku.

Zobacz zwiastun nowego westernu Netflixa z gwiazdą Dr. Strange'a

Entelarmer, 27 sierpnia 2021, 14:09

132495

Film: Psie pazury

Psie pazury opowiadają historię dwóch braci będących właścicielami rancza w Montanie. Gdy jeden z nich żeni się z lokalną wdową i sprowadza do gospodarstwa ją i jej syna, drugi zaczyna się nad nimi znęcać. Produkcję możemy zaliczyć do gatunku dramatu.

Psie Pazury to wyprodukowany dla platformy Netflix dramat, stanowiący ekranizację powieści Thomasa Savage'a. Za reżyserię odpowiada Jane Campion (Fortepian, Jaśniejsza od gwiazd). Jest to opowieść o dwóch braciach posiadających ranczo w Montanie – Philu i George'u Burbankach. Gdy ten drugi żeni się z miejscową wdową i sprowadza ją oraz jej syna do domu, pierwszy zaczyna się nad nimi znęcać. Z biegiem czasu jednak oprawca zaczyna rozumieć, czym jest miłość. W filmie możemy zobaczyć między innymi Benedicta Cumberbatcha (Phil Burbank), Jessego Plemonsa (George Burbank), Kirsten Dunst (Rose), Kodiego Smit-McPhee (Peter) oraz Thomasin McKenzie (Lola).

Filmomaniak.pl

Codzienne newsy o filmach i serialach.