Filmomaniak.pl Newsroom Filmy Seriale Obsada Netflix HBO Amazon TvFilmy

Zemsta rewolwerowca (The Harder They Fall)

Film premiera: 22.10.2021

Zemsta rewolwerowca opowiada o losach bandyty Nata Love'a, który dowiedziawszy się, że jego rywal, Rufus Buck, wyszedł z więzienia, zbiera swój gang i rozpoczyna misję, której celem jest zemsta. czytaj więcej

Więcej o Zemsta rewolwerowca

Netflix z przytupem wchodzi w jesień. Kilkadziesiąt filmów z konkretną datą premiery

Ostatnie miesiące 2021 roku przyniosą ze sobą wiele filmów oryginalnych Netfliksa. Firma nie tylko zapowiedziała konkretne produkcje, ale i podzieliła się datami premier każdej z nich.

Netflix z przytupem wchodzi w jesień. Kilkadziesiąt filmów z konkretną datą premiery

Karol Laska , 25 sierpnia 2021, 13:40

132423

Film: Zemsta rewolwerowca

Zemsta rewolwerowca opowiada o losach bandyty Nata Love'a, który dowiedziawszy się, że jego rywal, Rufus Buck, wyszedł z więzienia, zbiera swój gang i rozpoczyna misję, której celem jest zemsta. Produkcję możemy zaliczyć do gatunku westernów.

Zemsta rewolwerowca jest wyprodukowanym dla platformy Netflix westernem, który został wyreżyserowany przez Jeymesa Samuela. Jego akcja toczy się na Dzikim Zachodzie w XIX wieku. Głównym bohaterem jest bandyta Nat Love, który dowiaduje się, że jego wróg, Rufus Buck, wychodzi z więzienia. Pałający rządzą zemsty Nat zbiera swój gang i rusza, by stawić czoła swojemu przeciwnikowi. W filmie wystąpiły takie osobistości, jak Jonathan Majors (Nat Love), Idris Elba (Rufus Buck), Regina King (Trudy Smith), Zazie Beetz (Stagecoach Mary) oraz LaKeith Stanfield (Cherokee Bill). Zdjęcia kręcono w Santa Fé.

Zobacz zwiastun

Filmomaniak.pl

Codzienne newsy o filmach i serialach.