Filmomaniak.pl Newsroom Filmy Seriale Obsada Netflix HBO Amazon Disney+ TvFilmy

Igrzyska Śmierci: Kosogłos Część 2 (The Hunger Games: Mockingjay - Part 2)

Film premiera: 18.11.2015

Katniss Everdeen i przywódcy Dystryktu 13 rozpoczynają wielką ofensywą przeciwko Kapitolowi. Walka toczy się już nie tylko o przetrwanie, ale o przyszłość całego narodu. czytaj więcej

Więcej o Igrzyska Śmierci: Kosogłos Część 2

Powstanie ekranizacja prequela Igrzysk śmierci

Wytwórnia Lionsgate ogłosiła, że powstanie ekranizacja powieści The Ballad of Songbirds and Snakes autorstwa Suzanne Collins, będącej prequelem popularnej młodzieżowej sagi Igrzyska śmierci. Zarówno film, jak i książka skupią się na postaci młodego prezydenta Snowa.

Powstanie ekranizacja prequela Igrzysk śmierci

AlexB, 22 kwietnia 2020, 14:55

121689

FILMag #48 - Spectre, Igrzyska śmierci i Dobry dinozaur

Wszystkim kinomaniakom proponujemy wyjątkowo atrakcyjny zestaw 8 listopadowych premier. Zaczynamy od jamesa Bonda, poznajemy Steve'a Jobsa, walczymy w Igrzyskach śmierci, a na koniec wędrujemy z Dobrym dinozaurem i mrocznym Czerwonym pająkiem.

FILMag #48 - Spectre, Igrzyska śmierci i Dobry dinozaur

eJay & fsm, 4 listopada 2015, 13:35

1222

Film: Igrzyska Śmierci: Kosogłos Część 2

Katniss Everdeen i przywódcy Dystryktu 13 rozpoczynają wielką ofensywą przeciwko Kapitolowi. Walka toczy się już nie tylko o przetrwanie, ale o przyszłość całego narodu. Katniss wspierana przez Gale'a (Liam Hemsworth), Finnicka (Sam Claflin) oraz Peetę (Josh Hutcherson) planuje zamach na prezydenta Snowa (Donald Sutherland). Bezwzględni wrogowie i moralne wybory, przed którymi stanie Katniss, będą dla niej większym wyzwaniem niż cokolwiek, co wcześniej przeżyła na arenach Głodowych Igrzysk.

Filmomaniak.pl

Codzienne newsy o filmach i serialach.

Zobacz zwiastun