Filmomaniak.pl Newsroom Filmy Seriale Obsada Netflix HBO Amazon TvFilmy

Smętarz dla zwierzaków (Pet Sematary)

Film premiera: 04.04.2019

Dr Louis Creed (Jason Clarke), po przeprowadzce z żoną (Amy Seimetz) i ich dwojgiem małych dzieci z Bostonu do wiejskiego Maine, odkrywa ukryte głęboko w lesie dziwne, tajemnicze cmentarzysko. czytaj więcej

Więcej o Smętarz dla zwierzaków

Najlepsze filmy o zombie - nasz ranking Top 10

Zombiaki to zawsze dobry materiał na film, bo doskonale radzą sobie zarówno w kinie grozy, jak i w wersji komediowej. Sprawdźcie nasze TOP 10 produkcji o zombie. W rankingu nie brakuje także kultowych klasyków.

Najlepsze filmy o zombie - nasz ranking Top 10

Ewelina Krzykała, 11 kwietnia 2021, 08:30

129383

Godna ekranizacja Kinga - Smętarz dla zwierzaków zbiera dobre recenzje

W sieci pojawiły się pierwsze opinie na temat nowej ekranizacji Smętarza dla zwierzaków Stephena Kinga. W większości są one zgodne – jest to bardzo udany film. Produkcja Kevina Kolscha i Dennisa Widmyera zadebiutuje w polskich kinach 3 maja.

Godna ekranizacja Kinga - Smętarz dla zwierzaków zbiera dobre recenzje

AlexB, 18 marca 2019, 16:20

114045

Pet Sematary – zwiastun nowej adaptacji Smętarza dla zwierzaków

Opublikowano pierwszy trailer Pet Sematary, czyli filmowego horroru opartego na kanwie książki Stephena Kinga Smętarz dla zwierzaków. Na premierę poczekamy do przyszłego roku.

Pet Sematary – zwiastun nowej adaptacji Smętarza dla zwierzaków

Adrian Werner, 11 października 2018, 10:37

111524

Pierwsze zdjęcia z planu Smętarza dla zwierzaków

W sieci pojawiły się pierwsze zdjęcia z planu kręconego właśnie remake'u Smętarza dla zwierzaków, czyli adaptacji powieści Stephena Kinga o tym samym tytule. Na kilku fotkach możemy zobaczyć głównych bohaterów oraz znanego fanom książki kota.

Pierwsze zdjęcia z planu Smętarza dla zwierzaków

Serek, 9 października 2018, 10:35

111485

Film: Smętarz dla zwierzaków

Dr Louis Creed (Jason Clarke), po przeprowadzce z żoną (Amy Seimetz) i ich dwojgiem małych dzieci z Bostonu do wiejskiego Maine, odkrywa ukryte głęboko w lesie dziwne, tajemnicze cmentarzysko. Kiedy w rodzinie dochodzi do tragedii, Louis zwraca się z prośbą o pomoc do swego nieco dziwacznego sąsiada (John Lithgow). Ich wspólne odkrycie będzie miało przerażające konsekwencje.

Filmomaniak.pl

Codzienne newsy o filmach i serialach.

Zobacz zwiastun