Filmomaniak.pl Newsroom Filmy Seriale Obsada Netflix HBO Amazon Disney+ TvFilmy

Smętarz dla zwierzaków (Pet Sematary)

Film premiera: 04.04.2019

Smętarz dla zwierzaków to horror na podstawie powieści króla grozy – Stephena Kinga. To już druga jej ekranizacja. Wątek nadnaturalny rozpoczyna powracający do życia kot. czytaj więcej

Więcej o Smętarz dla zwierzaków

Co obejrzeć na Netflix, HBO GO i Prime Video w weekend 24-26 września 2021 roku

Jeden spektakularny powrót duetu lubianych bohaterów oraz szereg ciekawych propozycji, które poruszają tematy dzisiaj społecznie problematyczne, ale dostarczają rozrywki. Oto, co przygotowały na ten weekend Netflix, HBO GO i Amazon Prime Video.

Co obejrzeć na Netflix, HBO GO i Prime Video w weekend 24-26 września 2021 roku

Patryk Kubiak, 24 września 2021, 16:55

133145

Najlepsze filmy o zombie - nasz ranking Top 10

Zombiaki to zawsze dobry materiał na film, bo doskonale radzą sobie zarówno w kinie grozy, jak i w wersji komediowej. Sprawdźcie nasze TOP 10 produkcji o zombie. W rankingu nie brakuje także kultowych klasyków.

Najlepsze filmy o zombie - nasz ranking Top 10

Ewelina Krzykała, 11 kwietnia 2021, 08:30

129383

Godna ekranizacja Kinga - Smętarz dla zwierzaków zbiera dobre recenzje

W sieci pojawiły się pierwsze opinie na temat nowej ekranizacji Smętarza dla zwierzaków Stephena Kinga. W większości są one zgodne – jest to bardzo udany film. Produkcja Kevina Kolscha i Dennisa Widmyera zadebiutuje w polskich kinach 3 maja.

Godna ekranizacja Kinga - Smętarz dla zwierzaków zbiera dobre recenzje

AlexB, 18 marca 2019, 16:20

114045

Pet Sematary – zwiastun nowej adaptacji Smętarza dla zwierzaków

Opublikowano pierwszy trailer Pet Sematary, czyli filmowego horroru opartego na kanwie książki Stephena Kinga Smętarz dla zwierzaków. Na premierę poczekamy do przyszłego roku.

Pet Sematary – zwiastun nowej adaptacji Smętarza dla zwierzaków

Adrian Werner, 11 października 2018, 10:37

111524

Pierwsze zdjęcia z planu Smętarza dla zwierzaków

W sieci pojawiły się pierwsze zdjęcia z planu kręconego właśnie remake'u Smętarza dla zwierzaków, czyli adaptacji powieści Stephena Kinga o tym samym tytule. Na kilku fotkach możemy zobaczyć głównych bohaterów oraz znanego fanom książki kota.

Pierwsze zdjęcia z planu Smętarza dla zwierzaków

Serek, 9 października 2018, 10:35

111485

Film: Smętarz dla zwierzaków

Smętarz dla zwierzaków to horror na podstawie powieści króla grozy – Stephena Kinga. To już druga jej ekranizacja. Wątek nadnaturalny rozpoczyna powracający do życia kot.

Smętarz dla zwierzaków opowiada o rodzinie Creedów, która przeprowadza się do miasteczka Ludlow. W okolicy położony jest cmentarz dla zwierząt – miejsce, gdzie dzieci zakopują przejechane psy i koty. W podobny sposób ginie pupilek Creedów, tyle że pochowany na indiańskim cmentarzu powraca z martwych. W filmie wyprodukowanym przez Paramount Pictures występują m.in. Jason Clarke (Louis Creed), Amy Seimetz (Rachel Creed), John Lithgow (Jud Crandall) i Jeté Laurence (Ellie Creed). Scenariusz na podstawie powieści Stephena Kinga napisał Jeff Buhler, a za reżyserię odpowiadają Kevin Kolsch i Dennis Widmyer. Zdjęcia kręcono w Montrealu w Kanadzie.

Filmomaniak.pl

Codzienne newsy o filmach i serialach.

Zobacz zwiastun