Filmomaniak.pl Newsroom Filmy Seriale Obsada Netflix HBO Amazon Disney+ TvFilmy

Nosferatu

Film

Nowa wersja klasycznego horroru z 1922 roku. Nosferatu opowiada historię pochodzącego z Transylwanii niezwykle starego wampira, który zakochuje się w narzeczonej agenta nieruchomości, który miał sprzedać mu dom. czytaj więcej

Więcej o Nosferatu

Bill Skarsgard i Lily-Rose Depp zagrają w Nosferatu Roberta Eggersa

Nowa wersja legendarnego Nosferatu powoli nabiera kształtów. Projekt Roberta Eggera zyskuje pierwszych aktorów. Wiemy, jaka rola przypadła Billowi Skarsgardowi.

Bill Skarsgard i Lily-Rose Depp zagrają w Nosferatu Roberta Eggersa

grim_reaper, 1 października 2022, 16:16

143158

Reżyser Wikinga chce zobaczyć Willema Dafoe w jego filmie o Nosferatu

Robert Eggers ostatnio wypowiedział się na temat potencjalnego występu Willema Dafoe w nadchodzącym remake’u Nosferatu.

Reżyser Wikinga chce zobaczyć Willema Dafoe w jego filmie o Nosferatu

Bazowski, 13 kwietnia 2022, 13:29

137850

Film: Nosferatu

Nowa wersja klasycznego horroru z 1922 roku. Nosferatu opowiada historię pochodzącego z Transylwanii niezwykle starego wampira, który zakochuje się w narzeczonej agenta nieruchomości, który miał sprzedać mu dom.

Nosferatu jest wyreżyserowanym przez Roberta Eggersa (Czarownica: Bajka ludowa z Nowej Anglii, Lighthouse) horrorem. Stanowi on kolejną próbę remake'u klasycznego niemego filmu F.W. Murnaua z 1922 roku, będącego nieoficjalną ekranizacją powieści Drakula Brama Stokera. Tytułowy Nosferatu to wiekowy wampir z Transylwanii, który decyduje się nabyć posiadłość w odległym mieście. Sprzedażą ma się zająć pewien agent nieruchomości. Nieoczekiwanie potwór zakochuje się w jego narzeczonej. W produkcji wystąpili m.in. Bill Skarsgard oraz Lily-Rose Depp.

Filmomaniak.pl

Codzienne newsy o filmach i serialach.