Filmomaniak.pl Newsroom Filmy Seriale Obsada Netflix HBO Amazon Disney+ TvFilmy

Wolny strzelec (Nightcrawler)

Film premiera: 23.10.2014

Mroczne oblicze amerykańskiego snu i portret człowieka, który dla sukcesu nie cofnie się nawet przed zbrodnią. czytaj więcej

Więcej o Wolny strzelec

Najlepsze filmy kryminalne 2022, nasze top 16

Kryminały to mój konik. To znaczy: nie umiem ich tworzyć, ale uwielbiam je oglądać. XXI wiek przyniósł parę rarytasów tego gatunku. Sprawdźcie naszą listę 16 najlepszych filmów kryminalnych, które nadal warto obejrzeć w 2022 roku.

Najlepsze filmy kryminalne 2022, nasze top 16

Patryk Kubiak, 15 listopada 2022, 15:35

133338

10 postaci filmowych, które WKURZYŁY widzów

Stworzenie frustrującej postaci w filmie jest sztuką. To przecież nie serial, czyli forma dająca twórcom czas na rozwinięcie bohaterów. Czasem jednak ta sztuka wymyka się spod kontroli, a występ wzbudza wśród widowni większy gniew, niż zamierzono.

10 postaci filmowych, które WKURZYŁY widzów

Jan Tracz, 16 września 2021, 09:30

3134

Film: Wolny strzelec

Mroczne oblicze amerykańskiego snu i portret człowieka, który dla sukcesu nie cofnie się nawet przed zbrodnią. Jake Gyllenhaal w życiowej kreacji wolnego strzelca, którego stać na absolutnie wszystko, żeby wspiąć się po szczeblach kariery kronikarza najniebezpieczniejszych dzielnic Los Angeles. Zobacz, jak spełnia się American Dream w czasach, gdy sumienie jest wadą, a droga do zwycięstwa nierzadko wiedzie po trupach.

Filmomaniak.pl

Codzienne newsy o filmach i serialach.

Zobacz zwiastun