Filmomaniak.pl Newsroom Filmy Seriale Obsada Netflix HBO Amazon TvFilmy

Midway

Film premiera: 06.11.2019

Wojna na Pacyfiku, której początek dał atak Cesarskich Sił Powietrznych na bazę Pearl Harbour, od początku układała się po myśli japońskiego dowództwa. czytaj więcej

Więcej o Midway

Midway na szczycie Box Office. Doktor Sen z kiepskim startem

W najnowszym weekendowym zestawieniu Box Office na szczycie znalazł się dramat wojenny - Midway. Na drugim miejscu pojawiła się adaptacja powieści Stephena Kinga - Doktor Sen - ale jej wynik nie spełnił oczekiwań twórców.

Midway na szczycie Box Office. Doktor Sen z kiepskim startem

Froozyy, 11 listopada 2019, 17:37

118679

Luke Evans zagra w filmie Midway od reżysera Dnia Niepodległości

Obsada hollywoodzkiej superprodukcji wojennej w reżyserii Rolanda Emmericha powiększyła się o kolejne nazwisko. Do Woody'ego Harrelsona i Mandy Moore dołączył znany z Alienisty i Szybkich i wściekłych 6 Luke Evans.

Luke Evans zagra w filmie Midway od reżysera Dnia Niepodległości

Czarny Wilk, 4 lipca 2018, 09:45

110076

Film: Midway

Wojna na Pacyfiku, której początek dał atak Cesarskich Sił Powietrznych na bazę Pearl Harbour, od początku układała się po myśli japońskiego dowództwa. Duża część amerykańskiej floty wojenna uległa zniszczeniu, a dowództwo, szczególnie polityczne, nie potrafiło odnaleźć się w nowej sytuacji. W takich okolicznościach amerykańska baza na Midway pełniła rolę ostatniego szańca obrony, po przerwaniu którego Japonia zapanuje niepodzielnie na Pacyfiku co może przesądzić o losach wojny. Roland Emmerich dzieje bitwy pozwala nam śledzić oczami zwykłych marynarzy, pilotów, a także generałów i polityków, których decyzje miały zdecydować o życiu tysięcy ludzi.

Filmomaniak.pl

Codzienne newsy o filmach i serialach.

Zobacz zwiastun