Filmomaniak.pl Newsroom Filmy Seriale Obsada Netflix HBO Amazon Disney+ TvFilmy

Legend

Film premiera: 09.09.2015

Oparta na faktach opowieść o narodzinach i upadku gangsterskiego imperium braci bliźniaków Rona i Reggie’go Kray, którzy w barwnych latach 60-tych terroryzowali Londyn. czytaj więcej

Więcej o Legend

Najlepsze filmy o mafii, nasz ranking TOP 10

Romantyzowanie mafii i tym podobnych organizacji nigdy nie było najlepszym pomysłem. Coś jednak przyciąga twórców i widzów do sycylijskich chłopaków w dobrze skrojonych garniturach. Sprawdziliśmy, którzy z nich najlepiej wytrzymali próbę czasu.

Najlepsze filmy o mafii, nasz ranking TOP 10

PŁK, 7 maja 2022, 13:50

138489

FILMag #47 - Marsjanin, Demon i 11 minut

Na dobre zaczyna się kolejny gorący okres w polskich kinach. Wśród październikowych premier znajdziecie Marsjanina, nową wersję Piotrusia Pana, 11 minut (to polski kandydat do Oscara) i 5 innych, dobrze zapowiadających się premier.

FILMag #47 - Marsjanin, Demon i 11 minut

eJay & fsm, 30 września 2015, 13:35

1210

Film: Legend

Oparta na faktach opowieść o narodzinach i upadku gangsterskiego imperium braci bliźniaków Rona i Reggie’go Kray, którzy w barwnych latach 60-tych terroryzowali Londyn. W walce o miejsce na szczycie byli zawsze bezlitośni i nierozłączni, ich brutalność przeszła do legendy. Jednak gdy pojawiły się wielkie pieniądze, władza i kobiety, ich drogi zaczęły się rozchodzić. Pojawiły się odmienne pomysły na prowadzenie "biznesu", a w konsekwencji konflikty, na które tylko czekali ich wrogowie.

Filmomaniak.pl

Codzienne newsy o filmach i serialach.

Zobacz zwiastun