Filmomaniak.pl Newsroom Filmy Seriale Obsada Netflix HBO Amazon Disney+ TvFilmy

Emily the Criminal

Film premiera: 12.08.2022

Emily the Criminal to film kryminalny reżyserii Johna Pattona Forda. Jego główną bohaterką jest Emily Benetto, młoda, zadłużona mieszkanka Los Angeles. czytaj więcej

Więcej o Emily the Criminal

Aubrey Plaza chciałaby zagrać Larę Croft

W związku ze stratą przez wytwórnię MGM praw do serii Tomb Raider ruszyły spekulacje na temat rebootu historii z nową aktorką na pokładzie. Czy niedawne zamieszanie z Aubrey Plazą pomoże artystce w zdobyciu kultowej roli?

Aubrey Plaza chciałaby zagrać Larę Croft

grim_reaper, 17 sierpnia 2022, 16:32

141685

Uznany reżyser wie, kto powinien zagrać Larę Croft

Choć nie wiemy jeszcze, jakie studio zdobędzie prawa do ekranizacji serii Tomb Raider, znany hollywoodzki reżyser podsunął propozycję, kogo obsadzić w roli Lary Croft. Sugestia być może zaskoczy wielu fanów.

Uznany reżyser wie, kto powinien zagrać Larę Croft

grim_reaper, 10 sierpnia 2022, 19:43

141499

Film: Emily the Criminal

Emily the Criminal to film kryminalny reżyserii Johna Pattona Forda. Jego główną bohaterką jest Emily Benetto, młoda, zadłużona mieszkanka Los Angeles. Jako że była wcześniej karana, nie jest w stanie znaleźć dobrze płatnej pracy i nie może spłacić kredytu studenckiego. Pewnego dnia Emily poznaje Youcefa, członka gangu oszustów korzystających ze sfałszowanych kart kredytowych. Zdesperowana dziewczyna dołącza do gangu i zaczyna poznawać kryminalny półświatek miasta, powoli zatracając swoją moralność. W filmie wystąpili m.in. Aubrey Plaza (Emily Benetto), Theo Rossi (Youcef), Megalyn Echikunwoke (Liz) i Jonathan Avigdori (Khalil).

Filmomaniak.pl

Codzienne newsy o filmach i serialach.

Zobacz zwiastun