Filmomaniak.pl Newsroom Filmy Seriale Obsada Netflix HBO Amazon Disney+ TvFilmy

Nie martw się, kochanie (Don't Worry Darling)

Film premiera: 21.09.2022

Akcja filmu Nie martw się, kochanie (Don't Worry Darling), thrillera psychologicznego w reżyserii Olivii Wilde, rozgrywa się w latach pięćdziesiątych i przedstawia losy Alice i Jacka Chambersów, czyli młodej, szczęśliwej pary mies... czytaj więcej

Więcej o Nie martw się, kochanie

Nie martw się, kochanie to piękny, ale pusty film. Recenzja

Premierę tego thrillera poprzedzał niesamowity medialny szum, który z radością podchwytywały portale plotkarskie. Czy o samym filmie można mówić z podobną ekscytacją?

Nie martw się, kochanie to piękny, ale pusty film. Recenzja

Aleksandra Wolna, 26 września 2022, 14:43

142977

Nie martw się, kochanie i plucie na Chrisa Pine'a. Wyjaśniamy kontrowersje związane z filmem Olivii Wilde

Na festiwalu w Wenecji odbyła się premiera thrillera Nie martw się, kochanie Olivii Wilde, jednakże to nie sam film, a liczne kontrowersje wokół niego przykuwają największą uwagę mediów.

Nie martw się, kochanie i plucie na Chrisa Pine'a. Wyjaśniamy kontrowersje związane z filmem Olivii Wilde

KayRoo, 7 września 2022, 15:48

142363

Fani kontrowersyjnego psychologa atakują Olivię Wilde za obrażanie ich idola

Fani Jordana Petersona byli oburzeni po stwierdzeniu Olivii Wilde. Według reżyserki filmu Nie martw się, kochanie, to właśnie popularny psycholog stał się inspiracją do powstania głównego czarnego charakteru najnowszej produkcji.

Fani kontrowersyjnego psychologa atakują Olivię Wilde za obrażanie ich idola

Zbigniew Woźnicki, 6 września 2022, 10:45

142303

Film: Nie martw się, kochanie

Akcja filmu Nie martw się, kochanie (Don't Worry Darling), thrillera psychologicznego w reżyserii Olivii Wilde, rozgrywa się w latach pięćdziesiątych i przedstawia losy Alice i Jacka Chambersów, czyli młodej, szczęśliwej pary mieszkającej w pozornie idealnym mieście stworzonym i finansowanym przez tajemniczą firmę, dla której pracuje Jack. Miejsce to zamieszkują głównie mężczyźni z rodzinami, których potrzeby są zaspokajane w zamian za dyskrecję i niekwestionowanie działań firmy. Alice nie jest jednak zadowolona i stara się odkryć prawdę. W rolach głównych wystąpili: Florence Pugh, Harry Styles, Chris Pine, Olivia Wilde, Gemma Chan, KiKi Layne, Nick Kroll, Sydney Chandler, Kate Berlant i Asif Ali.

Filmomaniak.pl

Codzienne newsy o filmach i serialach.

Zobacz zwiastun