Filmomaniak.pl Newsroom Filmy Seriale Obsada Netflix HBO Amazon Disney+ TvFilmy

Under the Banner of Heaven

Serial (US) premiera: 28.04.2022

Under the Banner of Heaven to serial kryminalny opowiadający o pewnym pobożnym detektywie, którego wiara zostaje wystawiona na próbę, gdy musi rozwiązać sprawę brutalnego morderstwa kobiety i niemowlęcia. czytaj więcej

Nowy sezon
Sezonów: 1
Epizodów: 7

Więcej o Under the Banner of Heaven

Co obejrzeć na Netflix, HBO Max, Disney Plus i Prime Video w weekend 5-7 sierpnia 2022 roku

Przygotujcie się na spotkanie z Władcą Snów, Morfeuszem oraz z kosmicznym najeźdźcą znanym jako Predator. Sandman oraz Prey debiutują na VoD, a wraz z nimi pojawią się również inne ciekawe tytuły. Zobaczcie, co obejrzeć w ten weekend.

Co obejrzeć na Netflix, HBO Max, Disney Plus i Prime Video w weekend 5-7 sierpnia 2022 roku

Edyta Jastrzębska, 5 sierpnia 2022, 10:20

141339

Andrew Garfield w roli detektywa na zwiastunie Under the Banner of Heaven

W nowym miniserialu pt. Under the Banner of Heaven Andrew Garfield wcieli się w rolę pobożnego mormona pracującego jako detektyw. Grany przez niego bohater, badając zagadkę brutalnego, podwójnego morderstwa, zaczyna kwestionować nauki swojego kościoła.

Andrew Garfield w roli detektywa na zwiastunie Under the Banner of Heaven

Ignacy Kruk, 24 lutego 2022, 13:45

136636

Serial: Under the Banner of Heaven

Under the Banner of Heaven to serial kryminalny opowiadający o pewnym pobożnym detektywie, którego wiara zostaje wystawiona na próbę, gdy musi rozwiązać sprawę brutalnego morderstwa kobiety i niemowlęcia.

Under the Banner of Heaven jest serialem kryminalnym wyprodukowanym dla stacji FX, opartym na powieści autorstwa Jona Krakauera. Za jego stworzeniem stoją Ron Howard (Piękny umysł, Apollo 13) oraz Dustin Lance Black (8, J. Edgar). Głównym bohaterem opowieści jest młody detektyw, gorliwie wierzący Mormon. Musi się on zająć sprawą dwójki braci, którzy brutalnie zamordowali kobietę i niemowlę. Jak sami twierdzą, robiąc to, wypełniali wolę Boga. W toku śledztwa wiara detektywa zostaje wystawiona na próbę. W produkcji wystąpili między innymi Andrew Garfield (Pyre), Taylor St. Pierre (Jacob Lafferty), Daisy Edgar-Jones (Brenda), Sam Worthington (Ron Lafferty), Wyatt Russell (Dan Lafferty), Chloe Pirrie (Matilda Lafferty) i Christopher Heyerdahl (Ammon Lafferty). Zdjęcia kręcono w Calgary i w prowincji Alberta.

Filmomaniak.pl

Codzienne newsy o filmach i serialach.

Zobacz zwiastun