The Good Doctor - 2017

Serial (US) premiera: 25.09.2017

The Good Doctor jest opowieścią o autystycznym, genialnym młodym lekarzu, który zostaje chirurgiem w prestiżowym szpitalu. Odtąd musi zmagać się nie tylko z trudnymi przypadkami medycznymi, ale i własnymi słabościami. czytaj więcej

Zakończony
Sezonów: 7
Epizodów: 126
Sezon 7
10 Epizodów
Premiera 20.02.2024
Wszystkie Sezony

Więcej o The Good Doctor

Najlepsze seriale o lekarzach 2022, nasze top 10

Jeśli szukasz świetnego serialu o lekarzach, to dobrze trafiłeś. Przygotowaliśmy zestawienie najlepszych naszym zdaniem produkcji, których akcja dzieje się w szpitalu.

Najlepsze seriale o lekarzach 2022, nasze top 10

Zbigniew Woźnicki, 18 listopada 2022, 13:17

Najlepsze seriale o lekarzach 2022, nasze top 10

Netflix na sierpień 2022 - lista seriali i filmów

Poznaliśmy listę tytułów, jakimi platforma Netflix raczyć nas będzie w sierpniu. Szczególną uwagę przykuwa premiera długo wyczekiwanej ekranizacji kultowych komiksów Sandman.

Netflix na sierpień 2022 - lista seriali i filmów

grim_reaper, 29 lipca 2022, 12:35

Netflix na sierpień 2022 - lista seriali i filmów

Serial: The Good Doctor

The Good Doctor jest opowieścią o autystycznym, genialnym młodym lekarzu, który zostaje chirurgiem w prestiżowym szpitalu. Odtąd musi zmagać się nie tylko z trudnymi przypadkami medycznymi, ale i własnymi słabościami.

The Good Doctor jest serialem dramatycznym zrealizowanym dla stacji ABC, którego twórcą jest David Shore (Doktor House). Skupia się on na postaci Shauna Murphy'ego, genialnego i niezwykle ambitnego lekarza, który cierpi na autyzm i zespół Sawanta. Mimo wątpliwości zarządu i części personelu, otrzymuje on posadę chirurga w renomowanym szpitalu. Mężczyzna codziennie ratuje w nim ludzkie życie, mierząc się przy okazji ze swoimi słabościami oraz próbując nawiązać relacje z innymi ludźmi. W produkcji wystąpili m.in. Freddie Highmore (Dr Shaun Murphy), Antonia Thomas (Dr Claire Brown), Nicholas Gonzalez (Dr Neal Melendez), Chuku Modu (Dr Jared Kalu), Hill Harper (Dr Marcus Andrews), Richard Schiff (Dr Aaron Glassman), Tamlyn Tomita (Allegra Aoki), Christina Chang (Dr Audrey Lim) oraz Paige Spara (Lea Dilallo). Zdjęcia kręcono w Vancouver, Surrey, Port Coquitlam, Coquitlam, Burnaby, San Jose i San Francisco Bay Area.