Sceny z życia małżeńskiego (Scenes from a Marriage)

Serial (US) premiera: 12.09.2021

Sceny z życia małżeńskiego opowiadają historię pewnego amerykańskiego małżeństwa, które powoli się rozsypuje. Produkcja reprezentuje gatunek dramatu. czytaj więcej

Zakończony
Sezonów: 1
Epizodów: 5

Więcej o Sceny z życia małżeńskiego

Najlepsze seriale na HBO Max 2023, nasze top 17

Gra o tron, Rodzina Soprano, a może Mare z Easttown? HBO Max oferuje możliwość obejrzenia tych seriali – i wiele więcej. Oto 17 najlepszych produkcji w tym serwisie streamingowym według Filmomaniaka.

Najlepsze seriale na HBO Max 2023, nasze top 17

Patryk Kubiak, 24 maja 2023, 12:35

Najlepsze seriale na HBO Max 2023, nasze top 17

Serial: Sceny z życia małżeńskiego

Sceny z życia małżeńskiego opowiadają historię pewnego amerykańskiego małżeństwa, które powoli się rozsypuje. Produkcja reprezentuje gatunek dramatu.

Sceny z życia małżeńskiego są stworzonym dla stacji HBO serialem dramatycznym, opartym na słynnym dziele szwedzkiego reżysera Ingmara Bergmana. Jego głównym twórcą jest Hagai Levi (The Affair, Terapia). Tytuł przedstawia losy z pozoru zwykłego amerykańskiego małżeństwa. Mira to pewna siebie kobieta rozwijająca swoją karierę w spółce technologicznej, a Jonathan to wycofany i wrażliwy filozof. Niestety w wyniku wielu błędów i zaniedbań ich związek powoli się rozpada. Na ekranie możemy zobaczyć m.in. Jessikę Chastain (Mira), Oscara Isaaca (Jonathan), Coreya Stolla (Peter), Sunitę Mani (Danielle) oraz Nicole Beharie (Kate). Zdjęcia do produkcji powstały w Nowym Jorku.