Filmomaniak.pl Newsroom Filmy Seriale Obsada Netflix HBO Amazon Disney+ TvFilmy

Człowiek kontra pszczoła (Man Vs Bee)

Serial (GB) premiera: 24.06.2022

Człowiek kontra pszczoła skupia się na perypetiach pewnego mężczyzny, który zostaje poproszony o popilnowanie luksusowego domu. Z pozoru proste zadanie zostaje znacznie utrudnione przez nieproszonego gościa – pszczołę. czytaj więcej

Nowy sezon
Sezonów: 1
Epizodów: 10

Więcej o Człowiek kontra pszczoła

Co obejrzeć na Netflix, HBO Max, Disney Plus i Prime Video w weekend 24-26 czerwca 2022 roku

Doktor Strange wkracza na małe ekrany, a wraz z nim dwie dysfunkcyjne rodziny, z których jedna znana jest jako Umbrella Academy. Zobaczcie, przy czym warto spędzić ten weekend.

Co obejrzeć na Netflix, HBO Max, Disney Plus i Prime Video w weekend 24-26 czerwca 2022 roku

Edyta Jastrzębska, 24 czerwca 2022, 10:30

140049

Serial: Człowiek kontra pszczoła

Człowiek kontra pszczoła skupia się na perypetiach pewnego mężczyzny, który zostaje poproszony o popilnowanie luksusowego domu. Z pozoru proste zadanie zostaje znacznie utrudnione przez nieproszonego gościa – pszczołę.

Człowiek kontra pszczoła jest wyprodukowanym dla platformy Netflix serialem komediowym, stworzonym przez Rowana Atkinsona (Jaś Fasola) i Williama Daviesa (Jak wytresować smoka). Głównym bohaterem historii jest pewien mężczyzna, który zostaje poproszony o popilnowanie luksusowej wilii pod nieobecność właścicieli. Z pozoru prosta sprawa. Niestety, do budynku dostaje się pszczoła, która za nic nie chce dać się wykurzyć. Mężczyzna wypowiada jej wojnę na pełną skalę. W produkcji wystąpili m.in. Rowan Atkinson, Tom Basden, Julian Rhind-Tutt, Jing Lusi i Claudie Blakley. Zdjęcia kręcono w Wielkiej Brytanii.

Zobacz zwiastun

Filmomaniak.pl

Codzienne newsy o filmach i serialach.