Filmomaniak.pl Newsroom Filmy Seriale Obsada Netflix HBO Amazon Disney+ TvFilmy

Zagubieni (Lost)

Serial (US) premiera: 22.09.2004

Po tajemniczej katastrofie samolotu, 48 osób pozostaje zdanych na własne siły na wyspie Pacyfiku… mile poza kursem. czytaj więcej

Zakończony
Sezonów: 6
Epizodów: 120
Sezon 6
18 Epizodów
Premiera 02.02.2010
Wszystkie Sezony

Więcej o Zagubieni

Świetne seriale, które stały się koszmarne

Każdy z nas ma ulubione seriale. Niektóre z nich to typowe guilty pleasure – takie, o których wiemy, że to produkcje klasy B. One w końcu też muszą powstawać. Gorzej jest, kiedy coś na początku zachwyca, a później jest coraz cięższe do oglądania.

Świetne seriale, które stały się koszmarne

Marek Jura, 4 września 2021, 09:30

3113

Świetne seriale, które popsuto głupimi scenami

Na pewno znacie to uczucie, kiedy po ciężkim dniu odpalacie ulubiony serial, oczekując, że akurat on Was nie zawiedzie. Zamiast tego oglądacie sceny, które sprawiają, że autentycznie Wam wstyd. Wybieramy te najboleśniejsze.

Świetne seriale, które popsuto głupimi scenami

Marek Jura, 15 sierpnia 2020, 09:30

2531

Serial: Zagubieni

Po tajemniczej katastrofie samolotu, 48 osób pozostaje zdanych na własne siły na wyspie Pacyfiku… mile poza kursem. Szybko staje się oczywiste, że będą musieli poradzić sobie nie tylko z siłami natury, ale także z sekretami wyspy, jak Dharma Initiative, tajemniczymi cyframi, Innymi oraz dziwnym czarnym dymem, a to tylko kilka z wielu sekretów wyspy… Jest znacznie więcej niż widać na pierwszy rzut oka. Okazuje się, że każdy jest połączony w jakiś sposób i, że każdy ma cel, by żyć na wyspie… i jakiś, by umrzeć.

Filmomaniak.pl

Codzienne newsy o filmach i serialach.

Zobacz zwiastun