Filmomaniak.pl Newsroom Filmy Seriale Obsada Netflix HBO Amazon Disney+ TvFilmy

Hellbound

Serial (KR) premiera: 19.11.2021

Hellbound jest serialem rozgrywającym się w świecie, w którym tajemnicze istoty zaczynają skazywać ludzi na wieczne potępienie. czytaj więcej

Zakończony
Sezonów: 1
Epizodów: 6

Więcej o Hellbound

Najlepsze seriale fantasy 2022, nasze top 10

Seriale fantastyczne coraz częściej podbijają nasze serca. Większy niż niegdyś budżet na efekty specjalne, dojrzalsze historie, a także niesztampowe zwroty akcji – fantastyka bodaj nigdy nie miała się tak dobrze. Oto więc 10 tego przykładów.

Najlepsze seriale fantasy 2022, nasze top 10

Patryk Kubiak, 26 lutego 2022, 14:32

136683

Serial: Hellbound

Hellbound jest serialem rozgrywającym się w świecie, w którym tajemnicze istoty zaczynają skazywać ludzi na wieczne potępienie. Owym stworzeniom i wspierającej je sekcie przeciwstawia się młoda prawniczka wraz z garstką popleczników. Produkcja należy do gatunku fantasy.

Hellbound jest opracowanym dla platformy Netflix południowokoreańskim serialem, którego twórcą jest Yeon Sang-ho (Zombie express). Oparł on ten tytuł na komiksie własnego autorstwa. Akcja produkcji rozgrywa się w czasach bliskich współczesnym. W Seulu zaczynają pojawiać się dziwaczne istoty, które skazują ludzi na wieczne potępienie. Jung Jinsu, przywódca sekty o nazwie Nowa Prawda, uważa, że to boska kara dla grzeszników. Jego poplecznicy biorą sprawy w swojej ręce i sami wymierzają kary tym, którzy sprzeciwiają się zamiarom sił wyższych. Młoda prawniczka Min Hyejin wraz z grupą sojuszników postanawiają przeciwstawić się fanatykom. W produkcji możemy zobaczyć takich aktorów, jak Ah-in Yoo (Jin-soo Jeong), Jung-Min Park (Yeong-jae Bae), Yeong-jae Bae (So-hyeon Song), Hyun-joo Kim (Hye-jin Min) i Ik-joon Yang (Kyeong-hoon Jin). Zdjęcia kręcono w Iksanie w Korei Południowej.

Zobacz zwiastun

Filmomaniak.pl

Codzienne newsy o filmach i serialach.