Billions

Serial (US) premiera: 17.01.2016

Billions jest serialem dramatycznym, w którym poznajemy historię jednej ze spraw prokuratora federalnego Chucka Rhoadesa. Mężczyzna trafia na trop nieuchwytnego rekina finansjery, którego praktyki zawodowe są co najmniej podejrzane. czytaj więcej

Nowy sezon
Sezonów: 7
Epizodów: 84
HBO Max
SkyShowtime
dramat
Sezon 7
12 Epizodów
Premiera 13.08.2023
Wszystkie Sezony

Więcej o Billions

SkyShowtime - jak może wyglądać oferta seriali i filmów oraz polska cena

Kolejna platforma streamingowa zmierza do Polski. Ma ona udostępnić produkcje wytwórni, które jeszcze nie związały się z żadnym innym serwisem. SkyShowtime zadebiutuje w naszym kraju jeszcze w tym roku.

SkyShowtime - jak może wyglądać oferta seriali i filmów oraz polska cena

Aleksandra Wosz, 27 stycznia 2023, 02:00

SkyShowtime - jak może wyglądać oferta seriali i filmów oraz polska cena

Serial: Billions

Billions jest serialem dramatycznym, w którym poznajemy historię jednej ze spraw prokuratora federalnego Chucka Rhoadesa. Mężczyzna trafia na trop nieuchwytnego rekina finansjery, którego praktyki zawodowe są co najmniej podejrzane. Pozyskane informacje otwierają przed Rhoadesem furtkę do wytoczenia sprawy przeciwko miliarderowi Bobby’emu „Axe’owi” Axelrodowi. Biznesmen nie podda się jednak bez walki.

W Billions jesteśmy świadkami niezwykle brutalnej batalii sądowej, która może stać się kołem zamachowym dla reszty kariery ambitnego prokuratora albo równie spektakularnie go pogrążyć. Walka Rhoadesa i Axelroda to starcie dwóch silnych osobowości o tak samo nieposkromionym ego – remis nie wchodzi w grę, a żaden z mężczyzn nie zamierza ustąpić. Na pierwszym planie w Billions oglądamy Paula Giamattiego (Iluzjonista) i Damiana Lewisa (Kompania braci), u ich boku zaś występują m.in. Maggie Siff (Synowie Anarchii), David Costabile (Breaking Bad) czy Tobby Leonard Moore (Daredevil). Zdjęcia do produkcji Showtime Entertainment kręcono w Nowym Jorku i Orangeburgu.