Filmomaniak.pl Newsroom Filmy Seriale Obsada Netflix HBO Amazon Disney+ TvFilmy

DC: Arrow (Arrow)

Serial (US) premiera: 10.10.2012

Oliver w trakcie dnia jest typowym, beztroskim milionerem, w nocy jako Zielona Strzała walczy ze złem, ukrywając swoją tożsamość. Serial wyprodukowany przez telewizję The CW bazuje na serii komiksów DC Green Arrow. czytaj więcej

Zakończony
Sezonów: 8
Epizodów: 170
Sezon 8
10 Epizodów
Premiera 15.10.2019
Wszystkie Sezony

Więcej o DC: Arrow

Te seriale fatalnie zaczynały, ale stały się świetne

Tym razem prezentujemy listę dziesięciu seriali, które potrzebowały czasu, aby się rozkręcić. Sitcomy, dramaty, sf, a może seriale superbohaterskie? Sprawdźcie sami, co znalazło się na naszej liście!

Te seriale fatalnie zaczynały, ale stały się świetne

Jan Tracz, 4 sierpnia 2022, 16:31

3617

Najlepsi superbohaterowie pozbawieni mocy

Kim jest superbohater? Nie zawsze to osoba o nadprzyrodzonych mocach. Czasem silna wola i chęć zwalczania zła wystarczą, a herosi bez specjalnych mocy są nierzadko ciekawszymi postaciami niż niepowstrzymane maszyny do prania skór łotrów.

Najlepsi superbohaterowie pozbawieni mocy

PŁK, 18 kwietnia 2022, 10:04

3174

Nudzisz się w domu? Oto najlepsze seriale z dużą liczbą sezonów

Tak się złożyło, że zyskaliśmy sporo czasu na oglądanie seriali na Netflixie czy HBO GO. A skoro tak, to pora wskazać najciekawsze tasiemce, które zapewnią zajęcie na wiele godzin.

Nudzisz się w domu? Oto najlepsze seriale z dużą liczbą sezonów

Julia Dragović, 17 marca 2020, 09:59

2321

Arrow - 8. sezon serialu będzie ostatnim

Serial telewizyjny Arrow zakończy się na ósmym sezonie, który składać się będzie tylko z dziesięciu odcinków. Informację tę ogłosił Stephen Amell, czyli aktor grający główną rolę.

Arrow - 8. sezon serialu będzie ostatnim

Adrian Werner, 7 marca 2019, 12:46

113837

Serial: DC: Arrow

Oliver w trakcie dnia jest typowym, beztroskim milionerem, w nocy jako Zielona Strzała walczy ze złem, ukrywając swoją tożsamość. Serial wyprodukowany przez telewizję The CW bazuje na serii komiksów DC Green Arrow. Po pięciu latach od katastrofy morskiej Oliver zostaje odnaleziony i wraca do domu, starając zjednać się z rodziną oraz z byłą dziewczyną, Laurel Lance.

Filmomaniak.pl

Codzienne newsy o filmach i serialach.

Zobacz zwiastun