Filmomaniak.pl Newsroom Filmy Seriale Obsada Netflix HBO Amazon Disney+ TvFilmy
Wiadomość filmy i seriale 27 maja 2022, 16:25

Willow powraca, zobacz zwiastun serialu od Disney Plus

Disney zaprezentował zwiastun serialu Willow, opartego na kultowym filmie Rona Howarda z 1988 roku. Produkcja zadebiutuje na platformie Disney+ 30 listopada.

Dla wielu pierwszy Willow z 1988 roku jest produkcją kultową, nierozerwalnie kojarzącą się z dzieciństwem bądź też latami młodzieńczymi. Opowieść fantasy w reżyserii Rona Howarda wyprodukowana przez Lucasfilm ujęła widzów na całym świecie baśniowym i przygodowym klimatem. Przez lata tytuł ten nie doczekał się jednak kontynuacji, między innymi ze względu na to, że w momencie premiery nie był on wielkim komercyjnym sukcesem. To się jednak wkrótce zmieni. 30 listopada bowiem na platformie Disney+ swoją premierę będzie miał serial zatytułowany po prostu Willow. Jego jeszcze świeży zwiastun możecie obejrzeć poniżej.

Akcja serialu Willow będzie toczyła się 20 lat po zakończeniu filmu. Tytułowy, władający magicznymi mocami bohater, za namową nowych towarzyszy, którzy stają u jego boku, po raz kolejny zostanie zmuszony do stawienia czoła złu.

W produkcji będziemy mogli zobaczyć między innymi Ellie Bamber (Zwierzęta nocy, Dziadek do orzechów i cztery królestwa), Erin Kellyman (Han Solo: Gwiezdne wojny – historie, Falcon i Zimowy Żołnierz), Tony'ego Revolori (Spider-Man: Homecoming, Grand Budapest Hotel), Ralpha Inesona (Zielony rycerz, Czarownica: Bajka ludowa z Nowej Anglii) oraz rzecz jasna Warwicka Davisa, który, podobnie jak w oryginale, wcieli się w rolę Willowa. Oto, co powiedział ten ostatni w 2020 roku, gdy ogłoszono plany powstania serialu (via The Hollywood Reporter):

Wielu mówiło mi, że dorastali z Willow i że ten film wpłynął na to, jak postrzegają bohaterstwo w swoim życiu. Jeśli Willow Ufgood może reprezentować heroiczny potencjał w każdym z nas, to jest to bohater, w którego wcielanie się jest dla mnie ogromnym zaszczytem.

  1. Oficjalna strona Disney+
kalendarz wiadomości
2022
maj
Nie Pon Wto Śro Czw Pią Sob
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21

22

23 24 25 26 27 28

29

30 31        
Filmomaniak.pl

Codzienne newsy o filmach i serialach.