Filmomaniak.pl Newsroom Filmy Seriale Obsada Netflix HBO Amazon Disney+ TvFilmy
Wiadomość filmy i seriale 7 listopada 2022, 19:23

W 2. sezonie Sandmana poznamy kolejnego Nieskończonego? Neil Gaiman podekscytowany castingiem

Fani serialowego Sandmana długo musieli czekać na potwierdzenie, że produkcja doczeka się drugiego sezonu. Szczegóły na jego temat podał Neil Gaiman.

Źrodło fot. Sandman; Neil Gaiman; Netflix; 2022
i

Serialowa adaptacja Sandmana nareszcie otrzymała zielone światło dla drugiego sezonu. Spotkało się to nie tylko z entuzjazmem wśród fanów produkcji, ale przede wszystkim Neila Gaimana, twórcy literackiego pierwowzoru.

Pisarz wziął ostatnio udział w Q&A na platformie Tumblr (via Screen Rant), gdzie został zapytany przez jednego z fanów o szczegóły dotyczące castingu nowych postaci w drugim sezonie.

W 2. sezonie Sandmana poznamy kolejnego Nieskończonego? Neil Gaiman podekscytowany castingiem - ilustracja #1
Źródło fot.: Tumblr / neil-gaiman

Czy rozpoczęły się już castingi do nowego sezonu Sandmana?

Jeszcze nie. Dopiero otrzymaliśmy potwierdzenie w tym tygodniu. Nie mogę się jednak doczekać obsadzenia Delirium.

Karty podarunkowe do Netflixa kupisz tutaj

Delirium jest najmłodszą z siedmiu Nieskończonych. Po raz pierwszy została wprowadzona w czwartej kolekcji komiksów - The Sandman: Season of Mists. Posiada niezwykle rzadką zdolność do zmiany swojej formy w oparciu o swoje emocje. Delirium wydaje się również posiadać więcej proroczej wiedzy od swojego rodzeństwa.

Na tę chwilę niestety nie wiadomo, kiedy drugi sezon Sandmana pojawi się na Netfliksie. Spodziewać się jednak należy, że produkcja kolejnych odcinków może zająć nawet kilkanaście miesięcy.

Zapraszamy Was na nasz kanał na YouTube – tvfilmy, który jest poświęcony zagadnieniom związanym z filmami i serialami. Znajdziecie tam liczne ciekawostki, fakty, historie z planu i opinie.

ZASTRZEŻENIE

Firma GRY-OnLine S.A. otrzymuje prowizję od wybranych sklepów i usług, których oferty prezentowane są powyżej.

Marcin Nic

Marcin Nic

Przygodę z pisaniem zaczął na nieistniejącym już Mobilnym Świecie. Następnie tułał się po różnych serwisach technologicznych. Chociaż nie jest typowym graczem, a na jego komputerze znajduje się tylko Football Manager, w zeszłym roku wylądował w GOL-u. Nie ma dnia, w którym nie oglądałby recenzji nowych smartfonów, dlatego początkowo pisał o wszelkiego rodzaju technologii. Z czasem jednak przeniósł swoje zainteresowania bardziej w kierunku kinematografii. Przez większą część roku chodzi niewyspany, w związku z zarywaniem nocek na oglądaniu meczów NBA. Nadal jednak uważa, że Michael Jordan jest lepszy od LeBrona Jamesa, a koszykówka z lat 90-tych była przyjemniejsza dla oka.

więcej

kalendarz wiadomości
2022
listopad
Nie Pon Wto Śro Czw Pią Sob
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30      
Filmomaniak.pl

Codzienne newsy o filmach i serialach.