Filmomaniak.pl Newsroom Filmy Seriale Obsada Netflix HBO Amazon TvFilmy
Wiadomość filmy i seriale 13 września 2021, 13:56

Fani spekulują na temat Szybkich i wściekłych 10, bo Vin Diesel oglądał wyścig Formuły 1

Vin Diesel oglądał wczoraj wyścig Formuły 1 we Włoszech. Część fanów aktora zaczęła dopatrywać się w tym wskazówek dotyczących kolejnej odsłony Szybkich i wściekłych.

We Włoszech na torze Monza odbyło się wczoraj Grand Prix Formuły 1. Jak zwykle przy okazji tego rodzaju wydarzenia, wśród widzów znaleźć można było również licznych celebrytów znanych z kina, sportu lub Internetu. Jedną z tych osób był Vin Diesel, który na swoim profilu na Instagramie opublikował krótkie wideo. Fani serii Szybcy i wściekli zaczęli doszukiwać się w nim ukrytych wiadomości.

Choć opublikowany materiał był jedynie krótką relacją z toru, to wzbudził on wśród fanów duże emocje. Powodem były między innymi hashtagi, jakie aktor zamieścił pod postem. Były to kolejno: #FX #Italy #Leadwithlove #Toretto #Fastsaga. Jak zauważyli fani, większość z nich wcale nie odwołuje się do Grand Prix. Zamiast tego jasno wskazuje na powiązania z serią Fast and Furious. Konkretnie mowa tu o nadchodzącej dziesiątej odsłonie cyklu, która ma skrywać się pod literami FX (fani sugerują, że nazwa kolejnej części może brzmieć Fast X). Emocje wywołał również opis zamieszczony przez aktora, który brzmiał „The Race!! Big things coming...”.

Wiele osób uznało więc, że w dziesiątej odsłonie popularnej serii Dom Toretto oraz reszta ekipy zasiądzie za sterami bolidów Formuły 1. Nie byłby to najbardziej egzotyczny pojazd, z jakim mieli do czynienia bohaterowie, więc nie wydaje się to niemożliwe. Warto jednak pamiętać, że spekulacje fanów są oparte w tym przypadku o szczątkowe wręcz poszlaki. Bardzo prawdopodobnym jest bowiem, że Vin Diesel zwyczajnie chciał pochwalić się swoją obecnością na torze Monza. Pozostaje mieć nadzieję, że wizyta ta była dla niego równie ekscytująca, jak dla reszty fanów motorsportu oglądających wczorajsze Grand Prix.