Twórca Invincible z Prime Video ma ambitne plany. „Myślę o 100 sezonach”

Twórca serii komiksów Niezwyciężony, Robert Kirkman, odniósł się do przyszłości serialowej adaptacji, która stała się jednym z hitów platformy Prime Video.

news
Kamil "grim_reaper" Kleszyk 20 listopada 2023
1
Źrodło fot. Niezwyciężony, Robert Kirkman, Amazon Studios, 2021
i

Niezwyciężony, lub jak kto woli – Invincible – to serial animowany dla dorosłych oparty na serii powieści graficznych autorstwa Roberta Kirkmana o tym samym tytule. Tworzona przez Amazona produkcja zadebiutowała na Prime Video w 2021 roku i z marszu zaskarbiła sobie serca wielu widzów na całym świecie. Kwestią czasu była zatem decyzja o stworzeniu kolejnego sezonu, który niedawno miał premierę we wspomnianym serwisie. I chociaż w momencie pisania tej wiadomości nie znajdujemy się nawet na jego półmetku, coraz częściej pojawiają się pytania o przyszłość serialu.

Okazuje się, że gdyby decyzja o kolejnych odcinkach należała wyłącznie do Roberta Kirkmana, który, przypomnijmy, jest również showrunnerem serialu, produkcja mogłaby się ciągnąć nawet przez 100 sezonów.

W rozmowie z redakcją portalu Collider twórca ujawnił, że swoje plany na Niezwyciężonego konstruuje tak, aby fabuła każdej kolejnej odsłony animacji była sensownie powiązana z poprzednią.

Pracuję nad każdym sezonem z myślą o tym, że będziemy iść tak długo, jak to konieczne, aby w pełni zaadaptować komiksy, ponieważ chcę – jeśli będziemy mieli wystarczająco dużo szczęścia i możliwości, aby to zrobić – aby wszystko było, jak najbardziej spójne. Więc kiedy pisaliśmy pierwszy sezon, pomyślałem: "Dobra, to doprowadzi do tego. To wydarzy się w trzecim sezonie, a to wydarzy się w czwartym, a potem, jeśli zrobimy to w ten sposób, to może się wydarzyć w sezonie piątym i szóstym". Od samego początku mam przybliżony plan na całą serię. Więc to się tak naprawdę nie zmieniło. Nie mamy jeszcze nic do ogłoszenia, jeśli chodzi o coś po trzecim sezonie, ale mamy nadzieję, że będziemy mogli to robić przez długi czas. Mam na myśli jakieś 100 sezonów – tłumaczył Kirkman.

Oczywiście liczbę 100 sezonów należy brać raczej z przymrużeniem oka. Bardziej realny zdaje się scenariusz ośmiu części, o którym niedawno wspominał Kirkman (via Polygon).

Ten materiał nie jest artykułem sponsorowanym. Jego treść jest autorska i powstała bez wpływów z zewnątrz. Część odnośników w materiale to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych dodatkowych kosztów, a jednocześnie wspierasz pracę naszej redakcji. Dziękujemy!

Kamil "grim_reaper" Kleszyk

Kamil "grim_reaper" Kleszyk

Na łamach GRYOnline.pl ima się różnorodnych tematyk. Możecie się zatem spodziewać od niego zarówno newsa o symulatorze rolnictwa, jak i tekstu o wpływie procesu Johnnego Deppa na przyszłość Piratów z Karaibów. Introwertyk z powołania. Od dziecka czuł bliższy związek z humanizmem niż naukami ścisłymi. Gdy po latach nauki przyszedł czas stagnacji, wolał nazywać to „szukaniem życiowego celu”. W końcu postanowił zawalczyć o lepszą przyszłość, co zaprowadziło go do miejsca, w którym jest dzisiaj.

Czy powstanie 2. sezon serialu Mr. & Mrs. Smith od Amazon Prime Video?

Czy powstanie 2. sezon serialu Mr. & Mrs. Smith od Amazon Prime Video?

Czy będzie 2. sezon X-Men ’97 na Disney Plus? Jeśli tak, to kiedy premiera?

Czy będzie 2. sezon X-Men ’97 na Disney Plus? Jeśli tak, to kiedy premiera?

Co oznacza scena po napisach z finału X-Men ’97?

Co oznacza scena po napisach z finału X-Men ’97?

W 2. sezonie One Piece Netflixa pojawi się 7 nowych postaci - tak powinny wyglądać

W 2. sezonie One Piece Netflixa pojawi się 7 nowych postaci - tak powinny wyglądać

Jaki los spotkał Wolverine’a w 9. odcinku X-Men ’97?

Jaki los spotkał Wolverine’a w 9. odcinku X-Men ’97?