Filmomaniak.pl Newsroom Filmy Seriale Obsada Netflix HBO Amazon Disney+ TvFilmy
Wiadomość filmy i seriale 11 listopada 2022, 08:40

Tom Holland podobno zagra w nowej trylogii Spider-Mana

Od czasu premiery filmu Spider-Man: Bez drogi do domu fani z niecierpliwością czekają na jakiekolwiek informacje na temat kolejnej części. Nowe doniesienia na temat umowy Toma Hollanda z Marvelem z pewnością wleją nadzieję w ich serca.

Źrodło fot. Spider-Man: Daleko od domu; Jon Watts; Marvel Studios; 2019
i

Od czasu ostatniego pojawienia się Spider-Mana w Kinowym Uniwersum Marvela minie niedługo rok. Od tamtej pory fani nie otrzymali zbyt wielu informacji na temat przyszłości Toma Hollanda w roli Petera Parkera. Nic więc dziwnego, że zaczęli się oni tą kwestią niepokoić.

Tym bardziej, że film Spider-Man: Bez drogi do domu zakończył się w sposób jasno sugerujący, iż tytułowego superbohatera czeka nowy start. Ale w końcu pojawiły się doniesienia na temat przyszłości Toma Hollanda w MCU.

Disney+ kupisz tutaj

Najnowsze informacje pochodzą od insidera Jeffa Sneidera, który podczas podcastu The Hot Mic wyjawił, że słyszał o nowym kontrakcie Toma Hollanda, który będzie go wiązał z Marvelem na przynajmniej kolejną trylogię oraz co najmniej trzy występy w innych produkcjach (via The Direct).

O jakich widowiskach może być mowa? Na tę chwilę nie wiadomo, jednak można się spodziewać, że Spider-Man pojawi się w filmach Avengers: The Kang Dynasty oraz Avengers: Secret Wars. Trzeci tytuł na tę chwilę pozostaje jednak tajemnicą.

W związku z tym fani z pewnością z niecierpliwością będą czekać na oficjalne ogłoszenie nowej umowy aktora przez Marvela i Sony. Do tego czasu powyższe informacje trzeba traktować jako plotkę.

Zapraszamy Was na nasz kanał na YouTube – tvfilmy, który jest poświęcony zagadnieniom związanym z filmami i serialami. Znajdziecie tam liczne ciekawostki, fakty, historie z planu i opinie.

ZASTRZEŻENIE

Firma GRY-OnLine S.A. otrzymuje prowizję od wybranych sklepów i usług, których oferty prezentowane są powyżej.

Marcin Nic

Marcin Nic

Przygodę z pisaniem zaczął na nieistniejącym już Mobilnym Świecie. Następnie tułał się po różnych serwisach technologicznych. Chociaż nie jest typowym graczem, a na jego komputerze znajduje się tylko Football Manager, w zeszłym roku wylądował w GOL-u. Nie ma dnia, w którym nie oglądałby recenzji nowych smartfonów, dlatego początkowo pisał o wszelkiego rodzaju technologii. Z czasem jednak przeniósł swoje zainteresowania bardziej w kierunku kinematografii. Przez większą część roku chodzi niewyspany, w związku z zarywaniem nocek na oglądaniu meczów NBA. Nadal jednak uważa, że Michael Jordan jest lepszy od LeBrona Jamesa, a koszykówka z lat 90-tych była przyjemniejsza dla oka.

więcej

kalendarz wiadomości
2022
listopad
Nie Pon Wto Śro Czw Pią Sob
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30      
Filmomaniak.pl

Codzienne newsy o filmach i serialach.