Filmomaniak.pl Newsroom Filmy Seriale Obsada Netflix HBO Amazon TvFilmy
Wiadomość filmy i seriale 20 września 2021, 16:21

autor: Entelarmer

Zobacz trening bokserski gwiazdy Spider-mana 3

Tom Holland musiał przygotować się do roli w Spider-Man: Bez drogi do domu. Uwzględniało to trening bokserski widoczny na krótkim nagraniu dostępnym w sieci.

Premiera filmu Spider-Man: Bez drogi do domu jest coraz bliżej, na szczęście (na razie) bez opóźnień. Dla obsady to zwieńczenie wielu miesięcy pracy i wysiłku. Tak choćby Tom Holland odbył trening bokserski – nagranie z niego możecie obejrzeć poniżej.

Materiały z tej sesji widzieliśmy już jakiś czas temu, ale przypomniał nam o niej widoczny na nagraniu trener fitness Louis Chandler na Instagramie. Trening odbył się w lipcu, co może dziwić, skoro zdjęcia do nowego Spider-Mana formalnie zakończono już pod koniec marca. Być może pewne ujęcia wymagały poprawki lub Holland szykował się już do zupełnie innej roli (na przykład w ekranizacji serii Uncharted). Albo po prostu aktor lubi ćwiczyć, a boks to miła odmiana po „okropnym” treningu z użyciem EMS, czyli elektrostymulacji mięśni (via The Graham Norton Show), który był częścią przygotowań do grania Spider-Mana.

  1. Oficjalna strona wytwórni Sony Pictures