The Flash jest jednym z najlepszych filmów o superbohaterach według pierwszych opinii

W sieci pojawiły się pierwsze opinie Flasha. Krytycy nad wyraz dobrze wypowiadają się na temat tego filmu.

news
Marcin "Nicek" Nic 26 kwietnia 2023
2
Źrodło fot. The Flash; Andres Muschietti; Warner Bros. Pictures; 2023
i

Kolejny zwiastun Flasha zadebiutował wczoraj w sieci. Z okazji trwającego CinemaCon pierwsi szczęśliwcy mieli również okazję zobaczyć widowisko podczas pokazów przedpremierowych. Krytycy nie mają wątpliwości, Flash jest jednym z najlepszych filmów o superbohaterach. Poniżej możecie przeczytać wybrane opinie.

The Flash od DC jest niesamowity. Zapomnijcie o DC, to bez wątpienia jeden z najlepszych filmów o superbohaterach kiedykolwiek zrobiony. Pomysłowa historia, fantastyczne sceny akcji i świetna obsada. Bardzo duża ilość nawiązań dla nerdów. Na końcu się popłakałem. Wszystko, czego chcesz od filmu superbohaterskiego – Erik Davis.

Kurczę, The Flash jest dobry. Jest niesamowicie pomysłowy zarówno od strony wizualnej, jak i koncepcyjnej. Relacja pomiędzy dwoma Allenami jest szalenie dobrze wykonana. Emocje uderzyły mnie naprawdę mocno, spore zaskoczenie, że całość sprawiła, iż chcę obejrzeć film jeszcze raz, żeby przekonać się, co pokażą dalej - Brandon Davis.

Flash jest niesamowity. Jeden z najlepszych filmów od DC, idealne połączenie akcji, serca i humoru. Wiele momentów wywołujących ciarki i efekt WOW, które spodobają się fanom DC. Ezra Miller jest genialny (właściwie podwójnie), a Michael Keaton cały czas ma w sobie to coś – Scott Mantz.

Flash jest fantastyczny. Wiem, że Ezra Miller popełnił kilka błędów, ale jest bardzo dobry w tym filmie. Pokochałem Keatona, akcję, humor i emocje. Andy Muschietti stworzył coś specjalnego. Kciuki w górę. WB nie pokazało sceny po napisach – Steven Weintraub.

Właśnie obejrzałem Flasha na CinemaCon. Ma wiele rzeczy, w które nie uwierzycie i pokazuje o wiele więcej mocy Barry’ego Allena. To w rzeczy samej jeden z najlepszych filmów DC, który stanowi pomost między starą i nową opowieścią w DCEU. To również najzabawniejszy film DC – Rob Keyes.

Flash jest całkiem dobry i w końcu dotarło do mnie, dlaczego DC nie zrezygnowało z tego filmu. Nie wiedziałam, jak bardzo potrzebowałam w swoim życiu Batmana granego przez Michaela Keatona. Dużo emocjonalnych momentów. Sasha Calle jest niesamowita, chcę ją jeszcze zobaczyć – Jenna Busch.

Oczywiście warto pamiętać, że nie pierwszy raz początkowe opinie zwiastują rewolucję w gatunku ekranizacji komiksów. Ostatnie filmy pokazały, że warto poczekać na seans i samemu wyrobić sobie zdanie. Być może z Flashem będzie inaczej i faktycznie produkcja ta okaże się prawdziwym „game changerem”.

Na koniec przypomnijmy, że Flash zadebiutuje na ekranach kin 16 czerwca. W głównej roli po raz kolejny zobaczymy Ezrę Millera jako Barry’ego Allena. Towarzyszyć mu będą między innymi Michael Keaton, Ben Affleck, Sasha Calle oraz Michael Shannon, który wrócił do roli Generała Zoda.

Pozostałe produkcje należące do filmowego uniwersum DC możecie obejrzeć na platformie HBO Max.

Ten materiał nie jest artykułem sponsorowanym. Jego treść jest autorska i powstała bez wpływów z zewnątrz. Część odnośników w materiale to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych dodatkowych kosztów, a jednocześnie wspierasz pracę naszej redakcji. Dziękujemy!

Marcin "Nicek" Nic

Marcin "Nicek" Nic

Przygodę z pisaniem zaczął na nieistniejącym już Mobilnym Świecie. Następnie tułał się po różnych serwisach technologicznych. Chociaż nie jest typowym graczem, a na jego komputerze znajduje się tylko Football Manager, w końcu wylądował w GRYOnline.pl. Nie ma dnia, w którym nie oglądałby recenzji nowych smartfonów, dlatego początkowo pisał o wszelkiego rodzaju technologii. Z czasem jednak przeniósł swoje zainteresowania bardziej w kierunku kinematografii. Miłośnik NBA, który uważa, że Michael Jordan jest lepszy od LeBrona Jamesa, a koszykówka z lat 90-tych była przyjemniejsza dla oka.

Pingwin na mrocznym zwiastunie. Colin Farrell powraca do Gotham City w nowym serialu DC

Pingwin na mrocznym zwiastunie. Colin Farrell powraca do Gotham City w nowym serialu DC

Wyjaśniamy, co z mocami Storm w X-Men '97

Wyjaśniamy, co z mocami Storm w X-Men '97

Za drugoplanową rolę w tej wartej miliony dolarów klapie Arnold Schwarzenegger zarobił 25 razy więcej niż gwiazda filmu

Za drugoplanową rolę w tej wartej miliony dolarów klapie Arnold Schwarzenegger zarobił 25 razy więcej niż gwiazda filmu

Morph w X-Men '97 przejdzie drastyczną przemianę. Oto, co musisz wiedzieć o tej postaci

Morph w X-Men '97 przejdzie drastyczną przemianę. Oto, co musisz wiedzieć o tej postaci

Dakota Johnson o wrażeniach i obawach z kręcenia Madame Web. „Nie wiem, czy to w ogóle będzie dobre”

Dakota Johnson o wrażeniach i obawach z kręcenia Madame Web. „Nie wiem, czy to w ogóle będzie dobre”