The Boys wybiera się do Meksyku? Ponoć Amazon tworzy kolejny spin-off

Czy czeka nas kolejna historia ze świata szarych moralnie bohaterów? Amazon ponoć rozszerza świat The Boys o kolejny spin-off.

fantasy
Patrycja Otfinowska 29 listopada 2023
2
Źrodło fot. The Boys, Eric Kripke, Amazon Studios, 2019.
i

Zaledwie dotarliśmy do finału Gen V, pierwszego sezonu spin-offu The Boys, a już docierają do nas informacje o kolejnej produkcji, której akcja może zostać osadzona w Meksyku.

Według źródeł Variety ma powstać hiszpańskojęzyczny serial ze świata szarych moralnie supberbohaterów. Na ten moment nie jest znanych wiele szczegółów dotyczących produkcji, poza informacjami, że Eric Kripke będzie producentem wykonawczym, a w dowodzeniu serialem pomogą mu Diego Luna i Gael Garcia Bernal, choć szczegóły umów wciąż są dogadywane.

Jeśli wszystko potoczy się zgodnie z planem, to będzie już czwarty serial w świecie super-ludzi, którzy nie są super-bohaterami. The Boys pokazują nam świat rządzony przez korporacje, które ze względu na środki mają możliwość wpływu i kontroli nad ludźmi obdarzonymi supermocami. Gen V pokazuje widzom nowe pokolenie, które faszerowane pewnym związkiem chemicznym wykazuje potencjał związany z mocami. Młodzież uczęszcza do specjalnej szkoły, a w tle możemy obserwować nastoletnie problemy, wielkie pieniądze i wpływ idolów. Spin-off został przedłużony o kolejny sezon.

Jednak Amazon nie poprzestał na aktorskim przedstawieniu tego brutalnego świata. W 2022 roku powstała animowana antologia zatytułowana The Boys Presents: Diabolical, w której możemy usłyszeć głosy aktorów znanych z głównej serii. Serial rozwija to uniwersum i uzupełnia historię z The Boys, a nie jest tylko ciekawostką dla zagorzałych fanów.

The Boys w ostatnim czasie jest jednym z najbardziej popularnych seriali Amazona. Być może pokazanie supberbohaterów w kontraście do przesłodzonych marvelowskich wersji przyczynia się do rosnącej popularności serii, która jest doceniana nie tylko przez fanów, ale też przez krytyków. Serial zdobył kilka nominacji do nagród Emmy, a także nagrody Critics Choice Super Awards.

Jeśli seans The Boys jeszcze przed Wami, to serial i jego spin-offy są dostępne na platformie Prime Video.

Ten materiał nie jest artykułem sponsorowanym. Jego treść jest autorska i powstała bez wpływów z zewnątrz. Część odnośników w materiale to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych dodatkowych kosztów, a jednocześnie wspierasz pracę naszej redakcji. Dziękujemy!

Patrycja Otfinowska

Patrycja Otfinowska

Przygodę z profesjonalnym pisaniem rozpoczęła w czerwcu 2023 na Filmomaniaku, gdzie zajmuje się newsami ze świata kina; wcześniej pisała opowiadania o swoich ulubionych książkowych bohaterach. Z wykształcenia nauczyciel języka polskiego, jednak nauczanie przegrało z jej miłością do filmów i seriali. Nie boi się żadnego gatunku: równie chętnie zobaczy po raz setny Tokio Drift, co wybierze się w ciemno do kina na niszowy film. Niezdrowo zafascynowana Wiedźminem i gdy tylko może, po raz kolejny przechodzi Zabójców królów. Czyta książki w ilościach hurtowych, twierdząc, że z każdej potrafi wyciągnąć jakąś głęboką myśl. Gdy już oderwie się od monitora, zabiera drona na spacery i robi zdjęcia okolicy.

Grała Lynn Tanner w serialu Alf. Czym dziś zajmuje się Andrea Elson?

Grała Lynn Tanner w serialu Alf. Czym dziś zajmuje się Andrea Elson?

Maxton Hall - gdzie obejrzeć ekranizację bestsellerowych powieści dla nastolatków?

Maxton Hall - gdzie obejrzeć ekranizację bestsellerowych powieści dla nastolatków?

Ród smoka - ile będzie łącznie sezonów serialu HBO?

Ród smoka - ile będzie łącznie sezonów serialu HBO?

Ile odcinków ma 2. sezon Rodu smoka i kiedy pojawią się kolejne epizody?

Ile odcinków ma 2. sezon Rodu smoka i kiedy pojawią się kolejne epizody?

Kim jest Ulf White, bękart Targaryenów z Rodu smoka?

Kim jest Ulf White, bękart Targaryenów z Rodu smoka?