Filmomaniak.pl Newsroom Filmy Seriale Obsada Netflix HBO Amazon Disney+ TvFilmy
Wiadomość filmy i seriale 13 listopada 2022, 16:25

Tajna inwazja ma różnić się od innych produkcji z MCU

Secret Invasion to jeden z najbardziej oczekiwanych seriali Marvela, który ma trafić na platformę Disney+. Na temat produkcji nie wiadomo zbyt wiele, jednak Martin Freeman obiecuje, że będzie to powiew świeżości dla MCU.

Źrodło fot. Secret Invasion, Kyle Bradstreet, Marvel, 2022
i

Tajna inwazja będzie kolejnym serialem należącym do Kinowego Uniwersum Marvela, który zadebiutuje bezpośrednio na platformie Disney+. Ma to być szpiegowska produkcja, opowiadająca o działaniach Skrulli infiltrujących Ziemię.

Na temat samego widowiska nie wiadomo zbyt wiele. Co jakiś czas pojawiają się spekulacje i doniesienia, jednak nie zostały one do tej pory w żaden sposób potwierdzone. Wiadomo jednak, że fabuła skoncentruje się wokół Nicka Fury’ego, a do MCU ma powrócić również Everett Ross, grany przez Martina Freemana.

Aktor w ostatnim wywiadzie dla portalu Digital Spy wyjawił kilka szczegół dotyczących Tajnej inwazji.

Sprawia wrażenie innego niż rzeczy, które dotychczas widziałem. Całość przypomina odejście od znanych rzeczy, jednak w sposób, którego nie byłbym w stanie opisać. Fragmenty, które przeczytałem, wydają się inne: ze względu na naturę telewizji możesz rozszerzyć nieco bardziej niektóre rzeczy. Ten proces opowiadania historii jest po prostu wydłużony. Jest więcej czasu na rozwiązanie zawiłych problemów, co jest piękne w obecnej telewizji.

Jeśli chodzi o ton, to będzie trochę mętny. Całość przypomina labirynt pod względem narracji, a także liczby ludzi, którzy się ze sobą spotykają.

Disney+ kupisz tutaj

Ze słów Martina Freemana ucieszą się z pewnością fani, którzy po Tajnej inwazji oczekują mroczniejszego widowiska. Zmianę tonu sugerował między innymi pierwszy zwiastun, który został bardzo pozytywnie odebrany.

Na tę chwilę szczegóły dotyczącego Tajnej inwazji z MCU nie są znane. Wiadomo, że w obsadzie oprócz wspomnianego powyżej Martina Freemana znajdują się również między innymi Samuel L. Jackson, Ben Mendelsohn, Kingsley Ben-Adir, Cobie Smulders, Olivia Colman oraz Emilia Clarke.

Data premiery najnowszego serialu z Kinowego Uniwersum Marvela nie jest znana.

Zapraszamy Was na nasz kanał na YouTube – tvfilmy, który jest poświęcony zagadnieniom związanym z filmami i serialami. Znajdziecie tam liczne ciekawostki, fakty, historie z planu i opinie.

ZASTRZEŻENIE

Firma GRY-OnLine S.A. otrzymuje prowizję od wybranych sklepów i usług, których oferty prezentowane są powyżej.

Marcin Nic

Marcin Nic

Przygodę z pisaniem zaczął na nieistniejącym już Mobilnym Świecie. Następnie tułał się po różnych serwisach technologicznych. Chociaż nie jest typowym graczem, a na jego komputerze znajduje się tylko Football Manager, w zeszłym roku wylądował w GOL-u. Nie ma dnia, w którym nie oglądałby recenzji nowych smartfonów, dlatego początkowo pisał o wszelkiego rodzaju technologii. Z czasem jednak przeniósł swoje zainteresowania bardziej w kierunku kinematografii. Przez większą część roku chodzi niewyspany, w związku z zarywaniem nocek na oglądaniu meczów NBA. Nadal jednak uważa, że Michael Jordan jest lepszy od LeBrona Jamesa, a koszykówka z lat 90-tych była przyjemniejsza dla oka.

więcej

kalendarz wiadomości
2022
listopad
Nie Pon Wto Śro Czw Pią Sob
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30      
Filmomaniak.pl

Codzienne newsy o filmach i serialach.