Filmomaniak.pl Newsroom Filmy Seriale Obsada Netflix HBO Amazon Disney+ TvFilmy
Wiadomość filmy i seriale 16 maja 2022, 14:18

Świat według Bundych powróci, ale w zupełnie nowej formie

Powroty kultowych filmów i seriali nie są obecnie niczym nowym. Tym razem powstanie nowa wersja popularnego, zwłaszcza w Polsce, w latach dziewięćdziesiątych sitcomu.

Jak podaje serwis Deadline, wiele platform interesuje się stworzeniem animowanej wersji Świata według Bundych. Prace nad programem trwają już od ponad roku, a nad wszystkim piecze sprawuje Sony Pictures Television. Z informacji podanych przez portal wynika, że do powrotu udało się przekonać wszystkich odtwórców głównych ról.

Oznacza to więc, że po raz kolejny Katey Sagal, Ed O’Neill, Christina Applegate oraz David Faustino stworzą na ekranach niezapomnianą rodzinę Bundych. Powrócą oni do swoich postaci po 25 latach od emisji ostatniego odcinka oryginalnego serialu.

Showrunnerem animacji został Alex Carter, producent wykonawczy innego popularnego serialu animowanego, Family Guy. Na tę chwilę nie wiadomo, jaka platforma streamingowa jako pierwsza dostanie możliwość emisji animowanej wersji serialu. Decyzja należy do Sony Pictures, a najpoważniejszymi kandydatami są ponoć Fox, Hulu i Peacock.

Przypomnijmy, że Świat według Bundych to sitcom tworzony w latach 1987-1997. Historia skupiona była na perypetiach rodziny Ala Bundy’ego, zgorzkniałego sprzedawcy damskiego obuwia. W tej niezapomnianej roli mogliśmy zobaczyć Eda O’Neilla. Jego żonę grała Katey Sagal, natomiast w rolach córki i syna wystąpili odpowiednio Christina Applegate i David Faustino.

Nie będzie to pierwsza próba reinkarnacji tego popularnego serialu. Kilka lat temu studio Sony Pictures Television próbował odświeżyć ten tytuł. Fabuła miała się wtedy koncentrować na postaci Buda, który po wielu latach wrócił do rodzinnego domu. Z kolei Al i Peggy mieli mieszkać w Las Vegas po tym, jak wygrali na loterii.

Niestety na tę chwilę nie wiadomo nic na temat fabuły animowanego Świata według Bundych. Nie znamy również potencjalnej daty premiery.

Zapraszamy Was na nasz kanał na YouTube – tvfilmy, który jest poświęcony zagadnieniom związanym z filmami i serialami. Znajdziecie tam liczne ciekawostki, fakty, historie z planu i opinie.

kalendarz wiadomości
2022
maj
Nie Pon Wto Śro Czw Pią Sob
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21

22

23 24 25 26 27 28

29

30 31        
Filmomaniak.pl

Codzienne newsy o filmach i serialach.