Filmomaniak.pl Newsroom Filmy Seriale Obsada Netflix HBO Amazon TvFilmy
Wiadomość filmy i seriale 14 czerwca 2021, 12:26

autor: Karol Laska

Nowe zdjęcia z planu Obi-Wana Kenobiego; fani Star Wars dostrzegli znajomą postać

W sieci pojawiły się zdjęcia z nowego serialu Disneya osadzonego w uniwersum Star Wars - Obi-Wana Kenobiego. Można na nich zobaczyć głównych bohaterów dzieła, a także tajemniczo znajomą postać.

Miesiąc temu rozpoczął się proces produkcyjny nowego serialu w uniwersum Gwiezdnych wojen pod tytułem Obi-Wan Kenobi. Długo trwały przygotowania do rozpoczęcia okresu zdjęciowego, ale było to podyktowane głównie trudnościami związanymi z pandemią koronawirusa. Twórcom udało się jednak w końcu zacząć pracować na pełnych obrotach, a paparazzi zdążyli już wykonać parę niskiej jakości zdjęć przedstawiających członków obsady w swoich rolach. Oto wspomniane fotografie:

Nowe zdjęcia z planu Obi-Wana Kenobiego; fani Star Wars dostrzegli znajomą postać - ilustracja #1
Źródło: The Star Wars Underlord, Twitter
Nowe zdjęcia z planu Obi-Wana Kenobiego; fani Star Wars dostrzegli znajomą postać - ilustracja #2
Źródło: The Star Wars Underlord, Twitter
Nowe zdjęcia z planu Obi-Wana Kenobiego; fani Star Wars dostrzegli znajomą postać - ilustracja #3
Źródło: The Star Wars Underlord, Twitter

Na pierwszej fotografii widzimy jedną z gwiazd serialu, Indirę Varmę. Aktorka została ogłoszona członkinią obsady jeszcze w marcu, wywołując tym samym emocje wśród czekających na premierę serialu widzów. Jej twarz jest bowiem bardzo dobrze kojarzona z Gry o tron, w której to wcieliła się w Ellarię Sand, przebiegłą intrygantkę pochodzącą z Dorne. Wychodzi na to, że i w Obi-Wanie Kenobim odegra ciemny charakter, co sugeruje noszony przez nią imperialny strój.

Internauci zwrócili także uwagę na zdjęcie przedstawiające dwóch zamaskowanych mężczyzn. Ten nieco wyższy i starszy, znajdujący się po prawej stronie, przypomina bowiem postać bardzo dobrze znaną wszystkim fanom Star Wars, Wilhuffa Tarkina. Nie są to więc żadne potwierdzone informacje, ale całkiem możliwe, że ujrzymy tego bohatera w nadchodzącym serialu.

Nieznana jest dokładna data premiery Obi-Wana Kenobiego. Jeżeli mielibyśmy przewidywać potencjalny termin, to na pewno nie byłoby mowy o tym roku kalendarzowym, gdyż oprócz zdjęć należy zając się także złożonym procesem postprodukcji (montażem oraz nałożeniem efektów specjalnych).

  1. Star Wars kontratakuje - Disney zapowiedział masę nowych produkcji
  2. Strona internetowa marki Star Wars
kalendarz wiadomości
2021
czerwiec
Nie Pon Wto Śro Czw Pią Sob
    1 2 3 4

5

6

7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19

20

21 22 23 24 25 26

27

28 29 30      
Filmomaniak.pl

Codzienne newsy o filmach i serialach.