SkyShowtime od dziś w Polsce; oferuje promocję na start

Od dzisiaj wszyscy polscy filmomaniacy mogą skorzystać z oferty platformy SkyShowtime. Nowy serwis na start daje dostęp do bogatej biblioteki oraz specjalnej promocji.

news
Kamil "grim_reaper" Kleszyk 14 lutego 2023
7
Źrodło fot. SkyShowtime
i

Po miesiącach oczekiwań, 14 lutego na naszym krajowym podwórku zadebiutowała nowa platforma streamingowa. SkyShowtime – bo o nim mowa – to serwis, który pragnie rzucić rękawicę takim gigantom jak Netflix, HBO Max czy Disney+. Czy się uda? Będzie niezwykle trudno, ale zaplecze, jakim nowy gracz dysponuje, jest co najmniej imponujące. W bibliotece SkyShowtime znajdziemy bowiem produkcje z wytwórni Universal Pictures, Dreamworks, Paramount Pictures, Paramount+, Sky Studios, Peacock, Nickelodeon i SHOWTIME.

SkyShowtime – abonament

Ile przyjdzie nam zapłacić za dostęp do tak bogatej biblioteki programowej? Otóż cena jest stosunkowo niewielka. Miesięczny abonament SkyShowtime w Polsce wynosi 24,99 zł. Co ciekawe, z okazji startu platformy na naszym rynku dla przyszłych subskrybentów przygotowano kuszącą promocję. Każdy, kto do 11 kwietnia zdecyduje się na wykupienie abonamentu, otrzyma 50% zniżki, czyli miesięcznie zapłaci 12,49 zł. Mało tego, cena ta będzie obowiązywać do czasu rezygnacji z subskrypcji.

Warto jednak zaznaczyć, że z promocji można skorzystać wyłącznie przy rejestracji bezpośrednio przez witrynę internetową SkyShowtime.

SkyShowtime – na czym oglądać?

Od dnia premiery ze SkyShowtime można korzystać bezpośrednio w przeglądarce oraz w aplikacji SkyShowtime na urządzenia Apple z systemami iOS i tvOS, na urządzenia z systemem Androidem, a także na Android TV, Google TV oraz telewizorach LG (na temat działania aplikacji SkyShowtime pisaliśmy tutaj).

Przeglądarki internetowe

 • Edge Chromium 80+
 • Chrome 75+
 • Firefox 88+
 • Safari (do komputerów Mac) 12+

Systemy operacyjne

 • Android 7.0 lub nowsza wersja
 • iOS 13 lub nowsza wersja

Komputer

 • Chrome OS
 • Mac OS
 • Windows PC

Telewizory Smart

 • Apple TV HD (4. gen.) lub nowsza
 • Android 6.0 lub nowszy
 • LG webOS 3.5 lub nowszy
 • Samsung Smart TV wyprodukowane w 2017 roku lub nowsze

Urządzenia do streamingu

 • Chromecast 1. generacji lub nowsza wersja

SkyShowtime – pozostałe kwestie techniczne

Serwis VOD daje możliwość oglądania treści na trzech urządzeniach jednocześnie. Natomiast na jednym koncie można utworzyć maksymalnie 5 profili użytkownika. Podobnie jak w przypadku innych platform, istnieje możliwość ustawienia profili dziecięcych, które dadzą dostęp wyłącznie do treści dla nich odpowiednich.

Minusem dla potencjalnych subskrybentów może być to, że w momencie pisania tej wiadomości SkyShowtime nie oferuje streamingu w rozdzielczości 4K (zostanie ona wprowadzona w niedalekiej przyszłości). Osoby, które zdecydują się na wykupienie usługi, muszą liczyć się z transmisją w rozdzielczości FHD.

Jeśli zaś chodzi o dźwięk, to produkcje będą obsługiwały technologię Dolby Digital w systemie 5.1.

POWIĄZANE TEMATY: VoD SkyShowtime

Kamil "grim_reaper" Kleszyk

Kamil "grim_reaper" Kleszyk

Na łamach GRYOnline.pl ima się różnorodnych tematyk. Możecie się zatem spodziewać od niego zarówno newsa o symulatorze rolnictwa, jak i tekstu o wpływie procesu Johnnego Deppa na przyszłość Piratów z Karaibów. Introwertyk z powołania. Od dziecka czuł bliższy związek z humanizmem niż naukami ścisłymi. Gdy po latach nauki przyszedł czas stagnacji, wolał nazywać to „szukaniem życiowego celu”. W końcu postanowił zawalczyć o lepszą przyszłość, co zaprowadziło go do miejsca, w którym jest dzisiaj.

Godzilla i Kong: Nowe imperium trafiło do streamingu. Wiemy, gdzie obejrzeć tę produkcję

Godzilla i Kong: Nowe imperium trafiło do streamingu. Wiemy, gdzie obejrzeć tę produkcję

Belfer - czy sezon 1. jest na Netflixie? Wiemy, gdzie obejrzeć ten serial kryminalny

Belfer - czy sezon 1. jest na Netflixie? Wiemy, gdzie obejrzeć ten serial kryminalny

Kiedy Godzilla Minus One trafi do streamingu?

Kiedy Godzilla Minus One trafi do streamingu?

Nowy film sci-fi z Jennifer Lopez mimo kiepskich recenzji na Rotten Tomatoes został numerem 1 na Netflixie

Nowy film sci-fi z Jennifer Lopez mimo kiepskich recenzji na Rotten Tomatoes został numerem 1 na Netflixie

Czy Strefa interesów jest na Netflixie? Gdzie obejrzeć oscarową produkcję wojenną?

Czy Strefa interesów jest na Netflixie? Gdzie obejrzeć oscarową produkcję wojenną?