Filmomaniak.pl Newsroom Filmy Seriale Obsada Netflix HBO Amazon Disney+ TvFilmy
Wiadomość filmy i seriale 15 sierpnia 2022, 20:55

autor: Kamil "grim_reaper" Kleszyk

She-Hulk z profilem na Tinderze; nietypowa akcja promocyjna serialu

Premiera serialu o kuzynce Bruce’a Bannera zbliża się wielkimi krokami. W ramach kampanii promocyjnej Mecenas She-Hulk, Marvel stworzył zielonej bohaterce profil na Tinderze.

Fot.: Mecenas She-Hulk/ Źródło: YouTube/ Marvel Entertainment.

O nowym serialu Marvela, jakim jest Mecenas She-Hulk, szczególnie głośno zrobiło się już jakiś czas temu, przy okazji ujawnienia pierwszego zwiastuna widowiska. Opinie z jakimi wówczas spotkała się produkcja były dalekie od pozytywnych. Wszystko za sprawą materiału, który w bardzo brutalny sposób obnażył niedociągnięcia produkcji pod względem zastosowanego CGI. Nie uszło to uwadze fanów, którzy nie zostawili na tytule suchej nitki.

Na szczęście twórcy Mecenas She-Hulk wzięli do siebie krytykę widzów i wprowadzili potrzebne zmiany. Finalnie, ostatnio opublikowane zajawki, wyglądały znacznie lepiej. Bez wątpienia ciężka praca przyniosła zamierzony efekt, bo wcześniejszą krytykę zastąpiły głosy zadowolenia. To z kolei pozwoliło władzom Disneya w pełni poświęcić się promocji serialu. Jak się okazuje, w tej kwestii specjaliści od reklamy naprawdę się postarali.

Jennifer Walters aka She-Hulk otrzymała bowiem… konto w aplikacji randkowej, Tinder. Natrafiła na nie użytkowniczka Twittera o pseudonimie jozopath, która podzieliła się swoim odkryciem w sieci, prezentując zrzuty ekranu z profilem kuzynki Bruce’a Bannera. Marvel zadbał o wszystkie szczegóły, więc oprócz zdjęć nie brakuje również krótkiej biografii bohaterki. Poniżej możecie zobaczyć wybrane screeny (via TheDirect).

She-Hulk z profilem na Tinderze; nietypowa akcja promocyjna serialu - ilustracja #1
Źródło: Twitter/ @jozopath
She-Hulk z profilem na Tinderze; nietypowa akcja promocyjna serialu - ilustracja #2
Źródło: Twitter/ @jozopath

Co ciekawe, gdy zdecydujecie się przesunąć profil w prawo, otrzymacie automatyczne dopasowanie. Po chwili pojawi się wiadomość, która zachęca do ustawienia przypomnienia o premierze serialu. Trzeba przyznać, że ludzie z Marvela podeszli do promocji tytułu niezwykle kreatywnie.

Przy okazji muszę Wam zadać jedno, bardzo ważne pytanie. W którą stronę Wy przesunęlibyście profil She-Hulk? W prawo? Czy w może w lewo? Dajcie znać w komentarzach.

Na koniec przypomnijmy, że Mecenas She-Hulk zadebiutuje na platformie Disney+ już 18 sierpnia.

Zapraszamy Was na nasz kanał na YouTube – tvfilmy, który jest poświęcony zagadnieniom związanym z filmami i serialami. Znajdziecie tam liczne ciekawostki, fakty, historie z planu i opinie.