Sam Raimi reżyserujący Doctora Strange'a 2 to dobra nowina zdaniem producenta Marvela

Często wydaje nam się, że niektórzy aktorzy idealnie pasują do pewnych ról. Rzadko jednak w podobnym tonie mówi się o reżyserach. Producent Richie Palmer twierdzi jednak, że Sam Raimi jest idealnym reżyserem dla filmu Doktor Strange 2.

ciekawostki filmowe
Marcin "Nicek" Nic 25 lutego 2022
2

Pierwotnie reżyserią drugiej części przygód najpotężniejszego czarodzieja z MCU miał zająć się Scott Derrickson, odpowiedzialny za wprowadzenie tego bohatera do filmowego uniwersum. Jednak stanowisko reżysera Doktora Strange’a w multiwersum obłędu przypadło Samowi Raimiemu, który według Richie’ego Palmera jest idealnym kandydatem.

Możliwość pracy z Samem Raimim jest dla niektórych z nasz spełnieniem marzeń. Tak naprawdę jest on jednym z ojców chrzestnych Marvel Cinematic Universe. Możliwość nakręcenia historii Doktora Strange’a po wydarzeniach z ostatniego Spider-Mana była dla niego bardzo ekscytująca. Nie ma nikogo z lepszą intuicją, nieważne czy mówimy o science-fiction, horrorze czy romansie, to Sam Raimi jest mistrzem. Mieszanie różnych gatunków sprawia, że to właśnie on jest idealnym reżyserem dla tego filmu.

W najnowszym numerze magazynu „Disney D23” (via The Direct) pojawiło się kilka szczegółów dotyczących Doctor Strange in the Multiverse of Madness. Słowa Palmera wskazują, że możemy mieć do czynienia z mieszanką kilku różnych gatunków filmowych.

Czy Doktor Strange w multiwersum obłędu zerwie z konwencją filmów MCU?

Już wcześniej Elizabeth Olsen zapowiedziała, że będzie to dotychczas najstraszniejszy film Marvela. Zaprezentowany niedawno zwiastun widowiska również sugeruje, że nie będzie to typowa opowieść z MCU, a bardziej ambitny projekt.

Czy jednak to okaże się prawdą przekonamy się 6 maja. Film już teraz wywołuje wiele emocji wśród fanów, a z każdym tygodniem pojawiają się nowe plotki na jego temat. Ostatnią z nich jest pojawienie się w nim Wolverine’a. Czy doczekamy się spotkania popularnego „Rosomaka” z Deadpoolem granym przez Ryana Reynoldsa?

Marcin "Nicek" Nic

Marcin "Nicek" Nic

Przygodę z pisaniem zaczął na nieistniejącym już Mobilnym Świecie. Następnie tułał się po różnych serwisach technologicznych. Chociaż nie jest typowym graczem, a na jego komputerze znajduje się tylko Football Manager, w końcu wylądował w GRYOnline.pl. Nie ma dnia, w którym nie oglądałby recenzji nowych smartfonów, dlatego początkowo pisał o wszelkiego rodzaju technologii. Z czasem jednak przeniósł swoje zainteresowania bardziej w kierunku kinematografii. Miłośnik NBA, który uważa, że Michael Jordan jest lepszy od LeBrona Jamesa, a koszykówka z lat 90-tych była przyjemniejsza dla oka.

Gdzie kręcono Fallouta? Lokacje z serialu Amazona

Gdzie kręcono Fallouta? Lokacje z serialu Amazona

Kiedy rozgrywa się serial Fallout w stosunku do gier? Oś czasu franczyzy

Kiedy rozgrywa się serial Fallout w stosunku do gier? Oś czasu franczyzy

Bohaterowie z Fallouta. Wyjaśniamy, kto jest kim w serialu Amazona

Bohaterowie z Fallouta. Wyjaśniamy, kto jest kim w serialu Amazona

Kiedy Haikyu!! The Dumpster Battle pojawi się w kinach w Polsce?

Kiedy Haikyu!! The Dumpster Battle pojawi się w kinach w Polsce?

Kiedy i gdzie Civil War trafi do streamingu?

Kiedy i gdzie Civil War trafi do streamingu?