Quentin Tarantino nazywa kultowy sitcom swoim ulubionym serialem wszech czasów. „Oglądam go w kółko”

Ulubionym serialem Quentina Tarantino jest jeden z popularnych sitcomów. Reżyser chętnie powraca do produkcji studia CBS.

news
Aleksandra Wosz 11 września 2023
10
Źrodło fot. Quentin Tarantino; Gage Skidmore; Flickr.com; 2015
i

Quentin Tarantino to znany i niejednokrotnie nagradzany reżyser, który szczególnie kojarzony jest jako twórca takich kultowych produkcji jak Pulp Fiction czy Kill Bill. Powszechnie wiadomo, że reżyser nie tylko wzbogaca świat kina o swoje dzieła, ale również sam uwielbia z niego czerpać. W swoich widowiskach chętnie wykorzystuje elementy ukochanych produkcji z lat 60. i 70.

Jak się okazuje, ten zapalony miłośnik kina swego czasu nie był w stanie oderwać się od programów telewizyjnych. W wywiadzie dla MTV News Tarantino wyznał, że zdarzało mu się oglądać cztery seriale jednocześnie. Ostatecznie postanowił ograniczyć tę rozrywkę na rzecz tego, co faktycznie go interesuje, czyli kina i filmów.

Przy okazji tej rozmowy Tarantino wyznał również, że gdy potrzebuje się zrelaksować, leniwie spędza czas na kanapie, wracając do jednego z najpopularniejszych sitcomów – Jak poznałem waszą matkę. Reżyser wyjawił swoje przywiązanie do serii i nazwał produkcję CBS swoją ulubioną.

Moim ulubionym serialem jest bez wątpienia Jak poznałem waszą matkę. Oglądam go od pierwszego odcinka, to program, który oglądam w kółko.

Jak poznałem waszą matkę to dzieło Craiga Thomasa i Cartera Baysa, które zadebiutowało w 2005 roku. Produkcja przypadła do gustu rzeszy widzów, w tym właśnie Quentinowi Tarantino. Serial zakończył się w 2014 roku wraz z dziewiątym sezonem i dość niefortunnym, wręcz kontrowersyjnym, finałem.

Ulubiony serial Quentina Tarantino - Jak poznałem waszą matkę jest dostępny na Disney+.

Ten materiał nie jest artykułem sponsorowanym. Jego treść jest autorska i powstała bez wpływów z zewnątrz. Część odnośników w materiale to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych dodatkowych kosztów, a jednocześnie wspierasz pracę naszej redakcji. Dziękujemy!

Aleksandra Wosz

Aleksandra Wosz

Przygodę z profesjonalnym pisaniem rozpoczęła na Filmomaniaku w grudniu 2022 roku, gdzie zajmuje się newsami filmowo-serialowymi. Zapalona miłośniczka musicali, która przynajmniej raz do roku musi obejrzeć Hamiltona. Entuzjastka książek Dana Browna, serialu Biuro oraz The Umbrella Academy. A wszystko zaczęło się, gdy mała Ola z fascynacją podpatrywała, jak jej rodzice grają w pierwsze gry z serii Tomb Raider, czy „farmera” – szerzej znanego jako Harvest Moon. Dotarła do momentu, gdy zrozumiała, że ma szansę zasmakować milionów żyć dzięki różnym dziełom.

Czy powstanie 2. sezon Shoguna?

Czy powstanie 2. sezon Shoguna?

Czy będzie 2. sezon X-Men ’97 na Disney Plus? Jeśli tak, to kiedy premiera?

Czy będzie 2. sezon X-Men ’97 na Disney Plus? Jeśli tak, to kiedy premiera?

Co oznacza scena po napisach z finału X-Men ’97?

Co oznacza scena po napisach z finału X-Men ’97?

Spin-off WandaVision z datą premiery. Wiemy, kiedy Agatha All Along trafi na Disney Plus

Spin-off WandaVision z datą premiery. Wiemy, kiedy Agatha All Along trafi na Disney Plus

Wszystko, co wiemy o 2. sezonie Andora

Wszystko, co wiemy o 2. sezonie Andora